Dizi » Aile İşi » 9. Bölüm Hatalı Video Bildir
Önceki Part
Sonraki Part
Önceki Part player 1 player 2 Sonraki Part
Aile İşi poster

Aile İşi 9. Bölüm


Tur : Dizi
Kategori : Macera
Bu video
4.378
kez izlendi.
Fragmanı İzle

Aile İşi 9. Bölüm İzle

NTC Medya tarafından yapılan ve ATV ekranlarından izleyicisine ulaşan Aile İşi dizisi ilk olarak 17 Şubat 2016 tarihinde yayınlandı. Başrollerinde Ufuk Özkan, Pelin Akil, Hasibe Eren, Füsun Demirel, Sait Günay, Murat Akkoyunlu ve Can Bonomo yer aldı. Senaryosu Jale Atabey'in kaleminden çıkan Aile İşi dizisini Özgür Evren Heptürk yönetti. Aile İşi dizisi 25 Mayıs 2016 tarihinde yayınlanan 13. ve final bölümüyle ekranlara veda etti.

Aile İşi dizisi konusu

Aile İşi dizisi Ece'nin tüm ailesini kaybetmesiyle başlıyor. Ece ve ailesi seyahat halindeyken trajik bir trafik kazası geçirir. Trafik kazası sonucunda arabada bulunan 7 kişi hayatını kaybeder. Ece hayatta kalır ancak ailesinden geriye kalan tek kişi amcası Sami olur. Ece, bu kaza nedeniyle bir hafıza kaybı geçirir. Aile üyelerini, trafik kazasını hiçbir şeyi hatırlamamaktadır. Doktorların tavsiyesi ise şu olur. Ece'ye destek olacak sahte bir aile ayarlanacaktır ve bu sayede Ece'nin hafızası yerine gelecektir. Sami, bunun için Hasan'ı tutar. Hasan, sahte aileyi bulur ve olayları organize eder. Hakan, Müjde, Emel, Leman, Ziya, Mülayim ve Berk'in maddiyat yüzünden giriştikleri sahte aile oyunu Ece'ye bağlanmalarının ardından gerçek bir sevgi bağına dönüşür.

Aile İşi dizisi karakterleri

Hasan - Ufuk Özkan: Televizyon programlarına figüran ayarlayarak geçimini sağlamaktadır. Giriştiği işlerde pek başarılı olduğu söylenemez ancak denemekten vazgeçmiyor. Dışarıdan duygularını belli etmese de oldukça bir insandır.

Müjde - Pelin Akil: Anne ve babasının ölümünün ardından genç yaşında kardeşlerinin sorumluluğu kendisine kalmıştır. Zeki, gururlu, neşeli ve haksızlığa gelemeyen bir yapısı vardır. Sahte ailenin ablalığını üstlenecektir.

Emel - Hasibe Eren: 30'lu yaşları yeni aşan Emel, giyimine, kuşamına ve güzelliğine dikkat etmektedir. Alışverişi çok sevmesi yüzünden maddi olarak sallantıdadır. Geçimini yapıp sattığı reçellerle sağlar. Sahte ailenin anneliğini üstlenecektir.

Leman - Füsun Demirel: 50'li yaşlarının ortasında olan Leman, sinirli olmasına karşın yumuşacık bir kalbe sahiptir. Yaptığı el işlerini pazarda satarak geçimini sağlamaktadır. Sahte ailenin babanneliğini üstlenecektir.

Ziya - Sait Günay: Leman'ın akranı olan Ziya, çapkın ve ince ruhlu bir adamdır. Uzun yıllardan bu yana akordiyonuyla birlikte sokak müzisyenliği yapmaktadır. Sahte ailenin dedeliğini üstlenecektir.

Mülayim - Murat Akkoyunlu: Emel'in akranı olan Mülayim, adının özelliklerini taşımaktadır. Tefeci Kudret için tahsilat yapmaktadır ancak iyi niyeti ve korkaklığı yüzünden pek tahsilat yaptığı söylenemez. Sahte ailenin babalığını üstlenecektir.

Berk - Can Bonomo: Oldukça zengin bir aileye mensup olmasına karşın ailesinin kanatlarının altından çıkmış ve kendi başının çaresine bakmaya çalışır. Sahte ailenin ağabeyliğini üstlenecektir.

Gülcan Gülcan
Kaç zamandır (yıllardır) tek bu Sayfadan Dizilerimi Sinemafilmlerimi takip ediyorum bu sayfa gibisi yok!! Süpersiniz!!
2019-02-19 18:27:26
Soz dizisi RS
admin bi kac haftadir SOZ dizisini goremiyom sitede. lutfen ekleyebilirmisin?
2019-02-12 02:24:03
cok komik Adı
cukurda gencler catidan catiya kosuyorlar ellerinde biseler vs cook komik bu nasil cocukca seneryo
2019-02-05 11:22:01
Bybestt Bülocan
Slm bu hizmete şapka cikartiyorum brawo
2019-02-01 01:19:06
Diziizle team e Ibrahim
Emeynize saglik ugrastiyniz icin ne guzel iZliyoz beklemeye hic tahamulum yok.(:
2019-01-05 00:09:27
Filmler diziler ve çocuklar Sahin
Merhaba arkadaşlar ben de bu sayfanın daimi müşterisiyim diyebilirim.haftada üç tane takip ettiğim dizim var.bazen filmlere de bakıyorum.kaliteli bir site, o yüzden çok teşekkür ederim.ben de hem bir öğretmen hem bir anne olarak dizilerin yanı sıra çocuklarımıza daha fazla vakit ayırmak ve daha çok ilgi göstermek taraftarıyım. Onlarla kaliteli eğlenceli ve eğitici vakit geçirelim
2018-03-06 23:02:47
Site yönetemine ( Fi Ci ) Zehra
Cok tesekkür ederim bekliyorum her hafta heyecanla. Bir sorum olucak acaba Ayla sinema filmi acaba sitenizde yayinlanicakmi.
2018-02-24 21:38:13
harikasiniz serdar
bu siteyi cok begeniyorum butun dizileri kesintisiz izliyorum
2017-12-07 20:54:37
tesekkür irfan
harika bir site isime cok yariyor tesekkürler
2017-06-07 10:56:25
özet sevgi
filmlerin altina yaptiginiz aciklamalar. filmleri anlatmaniz gercekten cok kötü.
2017-04-18 09:00:31