Dizi » Aramızda Kalsın » 34. Bölüm Hatalı Video Bildir
Önceki Part player 1 player 2 Sonraki Part
Aramızda Kalsın poster

Aramızda Kalsın 34. Bölüm


Tur : Dizi
Kategori : Macera
Bu video
8.610
kez izlendi.

Aramızda Kalsın 34. Bölüm İzle

Başrollerinde Uğur Yücel, Binnur Kaya, Gökçe Bahadır ve Caner Cindoruk'un yer aldığı Aramızda Kalsın dizisi TMC Film tarafından yapıldı ve Star TV ekranlarından izleyici karşısına çıktı. İlk bölümü 19 Eylül 2013 tarihinde yayınlanan Aramızda Kalsın dizisi 2 sezon ekranlara geldi. 22 Ocak 2015 tarihinde yayınlanan 52. bölümüyle final yaptı. Başrol oyuncularına Hikmet Körmükçü, Bilge Şen, Gamze Karaduman, Ferit Aktuğ, Ayça Damgacı ve Ecem Çelik eşlik etti.

ARAMIZDA KALSIN DİZİSİ KONUSU

12 yıldır evli olan Yadigar, yıllardır ayata uyutularak aldatıldığını öğrenir ve doğruca çocuklarıyla birlikte babasının yanına gider. Üvey annesi soğuk tavırları nedeniyle oradan ayrılmak zorunda kalır. Kendi ayakları üzerinde durmak zorundadır ve annesinin sandığında bir mektupla karşılaşır. Mektupta annesinin kendisine yazdığı mektubu bulur. Annesi mektupta süt kardeşi Hüsne'ye bir emanet bıraktığını ve Yadigar'ın o emaneti Hüsne'den almasını yazmıştır. Yadigar büyük umutlarla emanetin peşine düşer. Hüsne'nin nerede yaşadığını araştırıp öğrenen Yadigar, doğruca İstanbul'a doğru yola çıkar. Hüsne, Bahattin ile evlidir ve Bahattin'in et lokantası batmaya yüz tutmuştur. Lokantayı ayağa kaldırmak için yıllar önce Hüsne'ye verilen emanete bel bağlarlar. Bu yüzden Yadigar'ın bir anda karşılarına emaneti isteyerek dikilmesinden tedirgin olurlar. Zamanla birbirlerine alışıp büyük bir aile olacaklardır. Hüsne'nin kardeşi Civan, İtalya'dan Türkiye'ye gelince Yadigar ve Civan arasında bir aşk patlak verecektir.

ARAMIZDA KALSIN DİZİSİ KARAKTERLERİ

Bahattin Celepoğlu | Uğur Yücel

Bir et lokantası işleten Bahattin, etlerine laf söyletmez. Hüsne ile uzun yıllardır süren bir evliliği vardır. Bu evlilikten Arife ve Ceylan adında iki kız çocuğu dünyaya gelmiştir. Zaman zaman çok sinirli bir ruh haline bürünebiliyor. Bu yüzden lokantasında kim işe girse çok geçmeden işi bırakmaktadır. Sinirini bir kenara bırakırsak çok yumuşak bir kalbi var.

Hüsne Celepoğlu | Binnur Kaya

Hüsne oldukça renkli bir kişilik. Komik, sakar ve şaşkın bir kadındır. Bu yüzden işler bazen sarpa sarmaktadır. Sinirli kocası Hüsne'ye sürekli kızmakta ama gönlünü de almayı bilmektedir. Boğazına da oldukça düşkündür. Denediği tüm diyetler hüsranlar sona ermiştir. Bahattin ile uzun yıllardır süren evliliklerinden iki kız çocuğunu kucaklarına almışlardır.

Yadigar Yıldız | Gökçe Bahadır

12 yıldır evli olan Yadigar, yıllardır ayata uyutularak aldatıldığını öğrenir ve doğruca çocuklarıyla birlikte babasının yanına gider. Üvey annesi soğuk tavırları nedeniyle oradan ayrılmak zorunda kalır. Kendi ayakları üzerinde durmak zorundadır ve annesinin sandığında bir mektupla karşılaşır. Mektupta annesinin kendisine yazdığı mektubu bulur. Annesi mektupta süt kardeşi Hüsne'ye bir emanet bıraktığını ve Yadigar'ın o emaneti Hüsne'den almasını yazmıştır. Yadigar büyük umutlarla emanetin peşine düşer.

Civan Alacan | Caner Cindoruk

15 yıl evvel Hüsne'nin kocası Bahattin'le sorun yaşayan Civan, Türkiye'yi terk ederek aşçı olma hayalleriyle İtalya'nın yolunu tutar. Türkiye'ye yıllar sonra tekrar döndüğünde işinin ehli bir şeftir artık. Yadigar ile çocukluklarından kalma bir mazileri vardır. Geçen yıllar birbirlerine olan sevgilerinden bir şey götürmemiştir.

Kadir dui Lara Lara
Benzin temizlior yaglari 1dakikada
2019-09-08 04:44:28
Gülcan Gülcan
Kaç zamandır (yıllardır) tek bu Sayfadan Dizilerimi Sinemafilmlerimi takip ediyorum bu sayfa gibisi yok!! Süpersiniz!!
2019-02-19 18:27:26
Soz dizisi RS
admin bi kac haftadir SOZ dizisini goremiyom sitede. lutfen ekleyebilirmisin?
2019-02-12 02:24:03
cok komik Adı
cukurda gencler catidan catiya kosuyorlar ellerinde biseler vs cook komik bu nasil cocukca seneryo
2019-02-05 11:22:01
Bybestt Bülocan
Slm bu hizmete şapka cikartiyorum brawo
2019-02-01 01:19:06
Diziizle team e Ibrahim
Emeynize saglik ugrastiyniz icin ne guzel iZliyoz beklemeye hic tahamulum yok.(:
2019-01-05 00:09:27
Filmler diziler ve çocuklar Sahin
Merhaba arkadaşlar ben de bu sayfanın daimi müşterisiyim diyebilirim.haftada üç tane takip ettiğim dizim var.bazen filmlere de bakıyorum.kaliteli bir site, o yüzden çok teşekkür ederim.ben de hem bir öğretmen hem bir anne olarak dizilerin yanı sıra çocuklarımıza daha fazla vakit ayırmak ve daha çok ilgi göstermek taraftarıyım. Onlarla kaliteli eğlenceli ve eğitici vakit geçirelim
2018-03-06 23:02:47
Site yönetemine ( Fi Ci ) Zehra
Cok tesekkür ederim bekliyorum her hafta heyecanla. Bir sorum olucak acaba Ayla sinema filmi acaba sitenizde yayinlanicakmi.
2018-02-24 21:38:13
harikasiniz serdar
bu siteyi cok begeniyorum butun dizileri kesintisiz izliyorum
2017-12-07 20:54:37
tesekkür irfan
harika bir site isime cok yariyor tesekkürler
2017-06-07 10:56:25