Dizi » Arkadaşlar İyidir » 8. Bölüm Hatalı Video Bildir
Önceki Part player 1 player 2 Sonraki Part
Arkadaşlar İyidir poster

Arkadaşlar İyidir 8. Bölüm


Tur : Dizi
Kategori : Macera
Bu video
5.071
kez izlendi.
Fragmanı İzle

Arkadaşlar İyidir 8. Bölüm İzle

İlk bölümü 28 Ağustos 2016 tarihinde Show TV'de ekranlara gelen Arkadaşlar İyidir dizisinin yapımcılığını O3 Medya üstlendi. Yönetmen koltuğunda Deniz Koloş'u gördüğümüz Arkadaşlar İyidir dizisinin senaryosunu Ekin Atalar yazdı. Arkadaşlar İyidir dizisi toplam 10 bölüm sürdü ve 30 Ekim 2016 tarihinde yayınlanan final bölümüyle ekranlara veda etti. 

Arkadaşlar İyidir dizisi oyuncuları

Arkadaşlar İyidir dizisinde Aslı Melisa Uzun, İdris Nebi Taşkan, Su Kutlu, Akın Akınözü, Hayal Köseoğlu, Emre Karayel, Didem İnselel, Neslihan Yeldan, Ece Dizdar, Pınar Çağlar Gençtürk ve Devrim Özder Akın gibi isimler rol aldı.

Arkadaşlar İyidir dizisi konusu

Arkadaşlar İyidir dizisi bir grup arkadaşın üniversite yaşantısını ve aile hayatında yaşadıkları zorlukları konu alıyor. Eren, Seda, Yunus, Merve bir sene önce üniversiteye hazırlık döneminde tanışmış ve o tarihten itibaren güzel bir dostluk yakalamışlardır. Üniversite birinici sınıfta bu arkadaş grubunda Seda'nın çocukluk arkadaşı Gizem'de dahil olur. Gizem ve Seda çocukluklarında çok yakın iki dosttur. Gizem'in babası öldükten sonra Gizem ve Seda'nın iletişimi kopmuştur. Gizem, geçmişte yaşanan bazı şeylerden dolayı Seda'dan intikam alma peşindedir ancak Seda'ya dostane bir şekilde yaklaşır. Hiç beklemediği bir anda Seda'nın elindekileri almayı kendine amaç edinir. Böyle olunca arkadaş grubu içinde kırılmalar, kavgalar ve tartışmalar baş göstermeye başlar. Eren, Seda, Yunus, Merve ve Gizem'i düzlüğe çıkarabilecek tek şey arkadaşlık bağıdır.

Arkadaşlar İyidir karakterleri

Seda Yılmaz - Aslı Melisa Uzun: Girdiği ortamlarda parlayan Seda, dış güzelliğinin yanı sıra iç güzelliğiyle de dikkat çekmektedir. İnsanlara yardım etmeyi çok sever. Eren'e karşı hissettiği bazı duygular var ancak ona açılma cesaretini içinde bulamıyor. Çocukluk arkadaşı Gizem, hayatına tekrar girer ancak karşısındaki hiç de eski yakın arkadaşı gibi değildir.

Eren Kahraman - İdris Nebi Taşkan: Yakışıklı ve sinirlerine hakim olmakta güçlük çeken Eren, çocukluk yıllarında çok yıpranmıştır. Geçmişin bıraktığı izlerle tek başına mücadele etmeye çalışmakta ve kimseyi yanına yaklaştırmamaktadır. Üniversitede oldukça büyük bir popülaritesi olmasına karşın hala aşkı bulamamıştır. Ancak Seda işleri değiştirir.

Su Kutlu - Gizem Subaşı: Lisede okuduğu sırada babasını kaybetmiş ve o andan itibaren hayatı maddi ve manevi olarak tepetaklak olmuştur. Annesi yaşananları kaldıramamış ve uyuşturucuya başlamıştır. Üniversite ile yeni bir hayata başlamak için İstanbul'a gelir. Seda'ya şirin yüzünü gösterir ancak geçmişte yaşanan bazı şeyler yüzünden Seda'dan intikam alma peşindedir.

arkadas iyidir eco
güzel bir dizi rolarkadaslarida güzel amma bir punkt dikatimi cekti sedanin dans koregrafisi coksama berbat bir korgrafi hazirlamislar yani önem verilmemis harika birkizin danslari berbat okonuya özen lütfen bu deve dansidegil
2016-09-05 20:15:10
arkadas iyidir eco
gercekten baslangic olarak iyi senaryo genclerde cok güzeller rollerine konsantre olmuslar tebrikler konuyu izlerken yüreginde hisediyorsun
2016-08-29 19:03:24