Dizi » Aşk ve Gurur » 5. Bölüm Hatalı Video Bildir
Önceki Part player 1 Sonraki Part
Aşk ve Gurur poster

Aşk ve Gurur 5. Bölüm


Tur : Dizi
Kategori : Macera
Bu video
2.588
kez izlendi.

Aşk ve Gurur 5. Bölüm İzle

Show tv ekranlarının dizisi Aşk ve Gurur, Zeynep'in İstanbul'da ki sıradan hayatının birden değişmesini anlatmaktadır. Limon Film öncülüğünde yürütülen Aşk ve Gurur dizisinin yapımcılığında Hayri Aslan yer alırken, yönetmen koltuğunda ise Taner Akvardar oturmaktadır. Senaryosunda Yeşim Aslan, Caner Yalçın ve Mehmet Güzelbeyoğlu'nun bulunduğu Aşk ve Gurur, ilk olarak 2017 tarihinde ekranlara gelmiştir. Çekimlerinin İstanbul'un çeşitli semtlerinde gerçekleştirildiği proje, aşk konuludur. Toplamda 15 bölümden oluşan Aşk ve Gurur dizisi daha sonra reyting sonuçlarında istenen başarının yakalanamaması nedeniyle 15. yeni bölümü ile ekranlara veda etmiştir.

Zeynep, İstanbul'da sıradan bir hayat sürmektedir. Esen ailesinin kızlarından birisi olan Zeynep, ona yıllardır aşık olan Murat'a karşı hiçbir şey hissetmemektedir. Bir taraftan da olan olan ilgisine bir türlü karşı koyamadığı Kenan... İkisi arasında seçim yapmak zorunda kalan Zeynep, bu ikilinin birbirine düşman olmasına neden olacaktır. Murat ile Kenan arasındaki düşmanlık her geçen gün daha da büyürken, Zeynep için herşey daha da zorlaşır. Peki Zeynep, kimi seçecektir? İşte Zeynep'in aşkıyla hesaplaştığı hikayesi...

Başrollerinde Mert Fırat ve Damla Sönmez'in yer aldığı Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Aşk ve Gurur oyuncu kadrosunda, Alper Saldıran, Tülin Özen, Ahmet Rıfat Şungar, Laçin Ceylan, Levent Ülgen, Ayfer Dönmez Ayris Alptekin, Begüm Akkaya, Lila Gürmen ve Rojhat Özsoy gibi oldukça başarılı isimler yer almaktadır.

Aşk ve Gurur dizisi karakterleri

Kenan Arca (Mert Fırat); Zengin iş adamı Kenan Arca, İstanbul'un zengin aileleri arasında yer alan velihattır. Oldukça çalışkan ve kuralcı bir yapısı olan Kenan, Zeynep ile tanıştıktan sonra bambaşka bir kişiliğe bürünecektir. Ancak ilişkisinin önündeki engellere karşı büyük bir düşmanlık beslemektedir.

Zeynep (Damla Sönmez); Sorumluluk sahibi ve çalışkan bir genç kız. Ona aşık olan Murat'a karşı hiçbir şey hissetmemektedir. Ancak aşık olduğu adam ile Murat arasında seçim yapmakta da oldukça zorlanacaktır.

Murat (Alper Saldıran); Avukat. Zeynep'e karşı ilgi duymaktadır. Ancak Zeynep'ten aşkına karşılık alamamak, onu büyük bir çöküntüye uğratacaktır. Üzerine birde annesini kaybeden Murat'ın toparlanması kolay olmayacaktır.

askve gurur eco
yok artik iki zit karekterdeinsanlar hemen durduk yerde öpüsüyorlar sacmalik senarist bey ask ve gurur cok cidi bir eser yeni uyarlarken bile ,bu uymamsis,ikin cisi cidi avukat bir genc anesi ölümcül hasta ve gidip arabanin tekerini biacliyor sokak serserisi ve ergen degil, daha sevgilisini elinden alip almadigi belirgin degil siz busenaryou kiviramiyacaksiniz galiba yardim alin bence
2017-03-13 09:23:14
sogan sülüman
soganlar cok kötü olmus yaw
2016-06-06 16:53:33