Sinema » Ayla Hatalı Video Bildir
Önceki Part player 1 Sonraki Part
Ayla poster

Ayla

Tur : Sinema
Kategori : Duygusal

Fragmanı İzle
Bu video
32.603
kez izlendi.
0.00
yıldızyıldızyıldızyıldızyıldızyıldızyıldızyıldızyıldızyıldız
kişi puan verdi.

Ayla Özeti


Ayla filmkonusu, 1950 yılında Kuzey Kore, Güney Kore' ye saldırdığında Birleşmiş Milletler' in yaptığı yardım çağrısı sonucu Türkiye, Kore'ye bir tugay gönderir. Her şey gönderilen tugayın içindeki askerlerden birisi olan Süleyman Astsubay'ın savaş meydanında annesi babası öldürülmüş küçük bir kız bulmasıyla başlar. Süleyman Astsubay bulduğu 5 yaşındaki küçük kıza ay gibi yüzü olduğu için Ayla ismini verir. 15 ay boyunca Ayla'nın bakımını üstlenen Süleyman Astsubay'ın artık Türkiye' ye dönmesi gerekmektedir. Ayla'yı bırakıp gitmek istemeyen Süleyman, Ayla'yı Türkiye'ye götürmek için birçok yolu dener ancak bir türlü Kore yasalarını aşıp Ayla'yı Türkiye'ye dönerken yanına alamaz. Savaş günlerini geride bıraktıktan 60 yıl sonra Ayla ve Süleyman tekrar bir araya gelirler. Film, Türkiye'nin 2018 Oscar aday adayı olarak seçildi.
Ziyaretçi Yorumları - Yorum Yap - Tüm Yorumlar - Video Yorumları

e.F >> Ayla Gercekten sahane ötesi bir film ve gercek hikaye. Yorum Tarihi : 2018-09-02 23:00:20) Savas >> Cok sgolun var olun Aglamaktan yzamiyorum yemin ederim izledigim enguzel ilk 5 tr filminden biri b ben bu olayi 3-4yildir takip ediyordum suleymanla aylalin hikayesini belgeselini bile izledim... sizlere cok tesekur ederim admin... sagolun Yorum Tarihi : 2018-05-05 14:48:47) Hüseyin >> HER TÜRLÜ YAZIKLAR OLSUN. Bütün Savaslari nefretle ve siddetle kiniyor ve Savas CIGIRTGANLIGI yapan ve Bogaziçi Üniversitesinden Afrin Savas`i için Kutlama yapip LOKUM dagitan O Sevecen söze insan olduklarini sanan yaratiklari`da KINIYORUM. ADI SAVASLARIN BIZLERE MIRASI AYLA MISALI EVLATLARIMIZ OLACAKTIR. Öldürmeden Yasa. Yasat Ölme.. Yorum Tarihi : 2018-04-19 01:35:49)

Outlaw King
1291 kez izlendi.
Daha
1498 kez izlendi.
Kar
5899 kez izlendi.
canlı tv star tv izle tv 8 izle kanal 7 izle flash tv izle tlc izle atv izle show tv izle halk tv izle cnn turk izle haber turk izle