Sinema » Ayla Hatalı Video Bildir
Önceki Part player 1 Sonraki Part
Ayla poster

Ayla


Tur : Sinema
Kategori : Duygusal
Bu video
39.270
kez izlendi.
Fragmanı İzle

Ayla İzle

Ayla filmkonusu, 1950 yılında Kuzey Kore, Güney Kore' ye saldırdığında Birleşmiş Milletler' in yaptığı yardım çağrısı sonucu Türkiye, Kore'ye bir tugay gönderir. Her şey gönderilen tugayın içindeki askerlerden birisi olan Süleyman Astsubay'ın savaş meydanında annesi babası öldürülmüş küçük bir kız bulmasıyla başlar. Süleyman Astsubay bulduğu 5 yaşındaki küçük kıza ay gibi yüzü olduğu için Ayla ismini verir. 15 ay boyunca Ayla'nın bakımını üstlenen Süleyman Astsubay'ın artık Türkiye' ye dönmesi gerekmektedir. Ayla'yı bırakıp gitmek istemeyen Süleyman, Ayla'yı Türkiye'ye götürmek için birçok yolu dener ancak bir türlü Kore yasalarını aşıp Ayla'yı Türkiye'ye dönerken yanına alamaz. Savaş günlerini geride bıraktıktan 60 yıl sonra Ayla ve Süleyman tekrar bir araya gelirler. Film, Türkiye'nin 2018 Oscar aday adayı olarak seçildi.
Devamını Göster
Ayla e.F
Gercekten sahane ötesi bir film ve gercek hikaye.
2018-09-02 23:00:20
Cok sgolun var olun Savas
Aglamaktan yzamiyorum yemin ederim izledigim enguzel ilk 5 tr filminden biri b ben bu olayi 3-4yildir takip ediyordum suleymanla aylalin hikayesini belgeselini bile izledim... sizlere cok tesekur ederim admin... sagolun
2018-05-05 14:48:47
HER TÜRLÜ YAZIKLAR OLSUN. Hüseyin
Bütün Savaslari nefretle ve siddetle kiniyor ve Savas CIGIRTGANLIGI yapan ve Bogaziçi Üniversitesinden Afrin Savas`i için Kutlama yapip LOKUM dagitan O Sevecen söze insan olduklarini sanan yaratiklari`da KINIYORUM. ADI SAVASLARIN BIZLERE MIRASI AYLA MISALI EVLATLARIMIZ OLACAKTIR. Öldürmeden Yasa. Yasat Ölme..
2018-04-19 01:35:49