Dizi » Babamın Günahları » 2. Bölüm Hatalı Video Bildir
Önceki Part
Sonraki Part
Önceki Part player 1 player 2 Sonraki Part
Babamın Günahları poster

Babamın Günahları 2. Bölüm


Tur : Dizi
Kategori : Macera
Bu video
6.458
kez izlendi.
Fragmanı İzle

Babamın Günahları 2. Bölüm İzle

ANS Prodüksyon yapımı olan Babamın Günahları dizisi Star TV'den ekranlara geldi. Babamın Günahları dizisinde Kadir Doğulu, Melisa Sözen, Mustafa Uğurlu, İsmai Demirci, Sezin Akbaşoğulları, Müjde Uzman ve Mehrnoush Esmaeilpour gibi isimler rol aldı.

BABAMIN GÜNAHLARI DİZİSİ KONUSU

Bazen çok güzel başlayan şeyler feci bir şekilde sona erebilir. Yeşim ve Ozan'ın aşkı da aynı bu şekilde sona ermiştir. Yaşadıkları güzel ilişki Ozan'ın Yeşim'i terk etmesiyle biter. Geriye güzeller güzeli kızları Zeyno kalır. Tabi Ozan kızı Zeyno'dan haberdar değildir zira Yeşim, terk edilmesinin ardından Ozan'a Zeyno ile ilgili tek bir kelime etmemiştir. Ölene kadar da etmeyi düşünmemektedir ancak Zeyno, kansere yakalanır ve durumu kötüye gider. Onu bu durumdan kurtarmanın tek yolu kemik iliği nakli olmasıdır. Test yaptıran Yeşim, uygun donör çıkmaz. Geriye tek bir seçenek kalır o da Ozan'dır. Yeşim, yıllar sonra Ozan'ın karşısına çıkarak bir kızı olduğunu ve kızının hayatta kalabilmesi için kan bağı olan birinden kemik iliği nakli olması gerektiğini söyler. Ozan afallasa da kemik iliğini kızına vermeyi hiç düşünmeden kabul eder. Yaşanan bu kötü olaylar tüm aileyi bir şekilde bir araya getirmiştir. 

BABAMIN GÜNAHLARI DİZİSİ KARAKTERLERİ

Ozan | Kadir Doğulu

Annesiz ve babasız bir şekilde yetimhanede büyümüştür. Onu oradan alan Ferruh olur ancak kirli işlerin içindedir. Bir aydınlanma yaşayara Ferruh'un yanından ayrılır. Geçmişte Yeşim ile güzel bir aşk yaşamıştır. Ona evlenme teklif etse de zaman geçtikçe evlenmek istemediğine karar vererek Yeşim'i terk eder. Yıllar sonra Yeşim'den bir kızı olduğunu öğrenir. Ancak kızın kemik iliği donörüne ihtiyacı vardır ve bunun için tek uygun kişi Ozan'dır. Yaşananlar Ozan için ikinci bir şans olacaktır.

Yeşim | Melisa Sözen

Ozan ile tutkulu bir aşk yaşarlar. Hatta Ozan, Yeşim'e romantik bir evlenme teklifi bile yapmıştır. Aşkları güzel bir rüya gibidir ancak her rüyanın bir sonu vardır. Yeşim, Ozan tarafından hiç beklenmedik bir şekilde terk edilir. Terk edilmeden önce Ozan'dan hamile kalan Yeşim, sonrasında doğum yaparak güzel bir kız bebek dünyaya getirir. Ozan'dan bir kızı olduğunu saklar. Yıllar geçer ve kızının kemik iliği donörüne ihtiyacı vardır. Bunun için Ozan'a bir kızı olduğunu ve kemik iliğini kızına vermesini ister.

Devamını Göster
Kadir dui Lara Lara
Benzin temizlior yaglari 1dakikada
2019-09-08 04:44:28
Gülcan Gülcan
Kaç zamandır (yıllardır) tek bu Sayfadan Dizilerimi Sinemafilmlerimi takip ediyorum bu sayfa gibisi yok!! Süpersiniz!!
2019-02-19 18:27:26
Soz dizisi RS
admin bi kac haftadir SOZ dizisini goremiyom sitede. lutfen ekleyebilirmisin?
2019-02-12 02:24:03
cok komik Adı
cukurda gencler catidan catiya kosuyorlar ellerinde biseler vs cook komik bu nasil cocukca seneryo
2019-02-05 11:22:01
Bybestt Bülocan
Slm bu hizmete şapka cikartiyorum brawo
2019-02-01 01:19:06
Diziizle team e Ibrahim
Emeynize saglik ugrastiyniz icin ne guzel iZliyoz beklemeye hic tahamulum yok.(:
2019-01-05 00:09:27
Filmler diziler ve çocuklar Sahin
Merhaba arkadaşlar ben de bu sayfanın daimi müşterisiyim diyebilirim.haftada üç tane takip ettiğim dizim var.bazen filmlere de bakıyorum.kaliteli bir site, o yüzden çok teşekkür ederim.ben de hem bir öğretmen hem bir anne olarak dizilerin yanı sıra çocuklarımıza daha fazla vakit ayırmak ve daha çok ilgi göstermek taraftarıyım. Onlarla kaliteli eğlenceli ve eğitici vakit geçirelim
2018-03-06 23:02:47
Site yönetemine ( Fi Ci ) Zehra
Cok tesekkür ederim bekliyorum her hafta heyecanla. Bir sorum olucak acaba Ayla sinema filmi acaba sitenizde yayinlanicakmi.
2018-02-24 21:38:13
harikasiniz serdar
bu siteyi cok begeniyorum butun dizileri kesintisiz izliyorum
2017-12-07 20:54:37
tesekkür irfan
harika bir site isime cok yariyor tesekkürler
2017-06-07 10:56:25