Dizi » Bahtiyar Ölmez » 19. Bölüm Hatalı Video Bildir
Önceki Part player 1 Sonraki Part
Bahtiyar Ölmez poster

Bahtiyar Ölmez 19. Bölüm


Tur : Dizi
Kategori : Macera
Bu video
3.536
kez izlendi.
Fragmanı İzle

Bahtiyar Ölmez 19. Bölüm İzle

Nehir Yapım'ın elinden çıkan ilk dizi olma özelliği taşıyan Bahtiyar Ölmez dizisi her cumartesi akşamı ATV'den ekranlara geldi. İki karaktere can veren Yetkin Dikinciler ve Hande Subaşı dizinin başrollerinde yer aldı.

Bahtiyar Ölmez dizisinde Yetkin Dikinciler, Hande Subaşı, Serkan Kuru, Orhan Aydın, Ali Çatalbaş, Umut Oğuz, Ferdi Kurtuldu, Hazal Şenel, Gözde Okur, Semih Öztürk, Yakup Yavru ve Tuğçe Karabacak gibi isimler rol aldı. Geçtiğimiz yıl yaşamını yitiren Yakup Yavru'yu son olarak bu dizide izleme imkanı bulabilmiştik.

BAHTİYAR ÖLMEZ DİZİSİ KONUSU

Sıradan, alalade bir ailesi olan Bahtiyar, babasının işlerinde yardım etmektedir. Az uğraşla zengin olmayı hedeflemektedir. Bu sayede kendine ve ailesine daha rahat bir yaşam şansı sunabilecektir. Bu hedefini gerçekleştirebilmek için kolları sıvar ve kendisine verilen bir tavsiyeye kulak verir. Deve kuşu çiftliği kurmak. Bu iş hakkında en ufak bir fikri bile yoktur ancak gözünü karartmıştır bir kere. Neyi var neyi yoksa bu işe yatırır. Bunun bedelini dolandırılarak öder. Yitip giden kendi parasının yanı sıra babasından gizli bir şekilde aldığı paraları da batırmıştır. Bir öfke patlaması yaşar ve hıncını deve kuşu yumurtasını yere atıp kırarak alır. Kırılan deve kuşu yumurtasının kırılmasıyla Bahtiyar'ın hayatı temelinden değişir. Bahtiyar'a aynadaki yansıması kadar benzeyen bir mafya babasının hayatını yaşamak zorunda kalır. Böylece iki hayatı birden yaşamaya başlar.

BAHTİYAR ÖLMEZ DİZİSİ KARAKTERLERİ

Bahtiyar Ölmez | Yetkin Dikiciler

Kısa yoldan zengin olmanın hesaplarını yapan Bahtiyar, bunu kendisi kadar çevresindekiler için de istemektedir. Babası bir mermercidir. Bahtiyar'da br süre babasının dükkanında çalışmış sonrasında yine babasıyla birlikte cenaze şoförlüğü işine girmiştir. Hırsı yüzünden dolandırılan Bahtiyar büyük bir hayal kırıklığı yaşar ancak yepyeni bir hayat Bahtiyar'ı beklemektedir.

Aylin Yavuz | Hande Subaşı

Girdiği ortamda hemen dikkat çeken bir güzelliğe sahiptir. Gurur ve itibarına büyük önem gösterir. Babasının sert bir adam olmasından kaynaklı olarak erkekler kolay kolay yanına yanaşamaz. Başta Bahtiyar'a normal bir gözle bakarken zamanla ona karşı bazı hisler beslemeye başlar.

bahtiyar ecevit
ya böyle film bitirme olurmu cok bktn bir bitis yani final oldu.yani kisacasi yapacaginiz is ancak bu kadar olur. sözlerim site icin degil.atv,nin yedigi bktn bahsediyorum
2018-03-25 14:53:01
bahtiyar ecevit
ya böyle film bitirme olurmu cok bktn bir bitis yani final oldu.yani kisacasi yapacaginiz is ancak bu kadar olur. sözlerim site icin degil.atv,nin yedigi bktn bahsediyorum
2018-03-25 14:53:01