Dizi » Bahtiyar Ölmez » 9. Bölüm Hatalı Video Bildir
Önceki Part player 1 Sonraki Part
Bahtiyar Ölmez poster

Bahtiyar Ölmez 9. Bölüm


Tur : Dizi
Kategori : Macera
Bu video
4.629
kez izlendi.
Fragmanı İzle

Bahtiyar Ölmez 9. Bölüm İzle

Nehir Yapım'ın elinden çıkan ilk dizi olma özelliği taşıyan Bahtiyar Ölmez dizisi her cumartesi akşamı ATV'den ekranlara geldi. İki karaktere can veren Yetkin Dikinciler ve Hande Subaşı dizinin başrollerinde yer aldı.

Bahtiyar Ölmez dizisinde Yetkin Dikinciler, Hande Subaşı, Serkan Kuru, Orhan Aydın, Ali Çatalbaş, Umut Oğuz, Ferdi Kurtuldu, Hazal Şenel, Gözde Okur, Semih Öztürk, Yakup Yavru ve Tuğçe Karabacak gibi isimler rol aldı. Geçtiğimiz yıl yaşamını yitiren Yakup Yavru'yu son olarak bu dizide izleme imkanı bulabilmiştik.

BAHTİYAR ÖLMEZ DİZİSİ KONUSU

Sıradan, alalade bir ailesi olan Bahtiyar, babasının işlerinde yardım etmektedir. Az uğraşla zengin olmayı hedeflemektedir. Bu sayede kendine ve ailesine daha rahat bir yaşam şansı sunabilecektir. Bu hedefini gerçekleştirebilmek için kolları sıvar ve kendisine verilen bir tavsiyeye kulak verir. Deve kuşu çiftliği kurmak. Bu iş hakkında en ufak bir fikri bile yoktur ancak gözünü karartmıştır bir kere. Neyi var neyi yoksa bu işe yatırır. Bunun bedelini dolandırılarak öder. Yitip giden kendi parasının yanı sıra babasından gizli bir şekilde aldığı paraları da batırmıştır. Bir öfke patlaması yaşar ve hıncını deve kuşu yumurtasını yere atıp kırarak alır. Kırılan deve kuşu yumurtasının kırılmasıyla Bahtiyar'ın hayatı temelinden değişir. Bahtiyar'a aynadaki yansıması kadar benzeyen bir mafya babasının hayatını yaşamak zorunda kalır. Böylece iki hayatı birden yaşamaya başlar.

BAHTİYAR ÖLMEZ DİZİSİ KARAKTERLERİ

Bahtiyar Ölmez | Yetkin Dikiciler

Kısa yoldan zengin olmanın hesaplarını yapan Bahtiyar, bunu kendisi kadar çevresindekiler için de istemektedir. Babası bir mermercidir. Bahtiyar'da br süre babasının dükkanında çalışmış sonrasında yine babasıyla birlikte cenaze şoförlüğü işine girmiştir. Hırsı yüzünden dolandırılan Bahtiyar büyük bir hayal kırıklığı yaşar ancak yepyeni bir hayat Bahtiyar'ı beklemektedir.

Aylin Yavuz | Hande Subaşı

Girdiği ortamda hemen dikkat çeken bir güzelliğe sahiptir. Gurur ve itibarına büyük önem gösterir. Babasının sert bir adam olmasından kaynaklı olarak erkekler kolay kolay yanına yanaşamaz. Başta Bahtiyar'a normal bir gözle bakarken zamanla ona karşı bazı hisler beslemeye başlar.

bahtiyar ecevit
ya böyle film bitirme olurmu cok bktn bir bitis yani final oldu.yani kisacasi yapacaginiz is ancak bu kadar olur. sözlerim site icin degil.atv,nin yedigi bktn bahsediyorum
2018-03-25 14:53:01
Gülcan Gülcan
Kaç zamandır (yıllardır) tek bu Sayfadan Dizilerimi Sinemafilmlerimi takip ediyorum bu sayfa gibisi yok!! Süpersiniz!!
2019-02-19 18:27:26
Soz dizisi RS
admin bi kac haftadir SOZ dizisini goremiyom sitede. lutfen ekleyebilirmisin?
2019-02-12 02:24:03
cok komik Adı
cukurda gencler catidan catiya kosuyorlar ellerinde biseler vs cook komik bu nasil cocukca seneryo
2019-02-05 11:22:01
Bybestt Bülocan
Slm bu hizmete şapka cikartiyorum brawo
2019-02-01 01:19:06
Diziizle team e Ibrahim
Emeynize saglik ugrastiyniz icin ne guzel iZliyoz beklemeye hic tahamulum yok.(:
2019-01-05 00:09:27
Filmler diziler ve çocuklar Sahin
Merhaba arkadaşlar ben de bu sayfanın daimi müşterisiyim diyebilirim.haftada üç tane takip ettiğim dizim var.bazen filmlere de bakıyorum.kaliteli bir site, o yüzden çok teşekkür ederim.ben de hem bir öğretmen hem bir anne olarak dizilerin yanı sıra çocuklarımıza daha fazla vakit ayırmak ve daha çok ilgi göstermek taraftarıyım. Onlarla kaliteli eğlenceli ve eğitici vakit geçirelim
2018-03-06 23:02:47
Site yönetemine ( Fi Ci ) Zehra
Cok tesekkür ederim bekliyorum her hafta heyecanla. Bir sorum olucak acaba Ayla sinema filmi acaba sitenizde yayinlanicakmi.
2018-02-24 21:38:13
harikasiniz serdar
bu siteyi cok begeniyorum butun dizileri kesintisiz izliyorum
2017-12-07 20:54:37
tesekkür irfan
harika bir site isime cok yariyor tesekkürler
2017-06-07 10:56:25
özet sevgi
filmlerin altina yaptiginiz aciklamalar. filmleri anlatmaniz gercekten cok kötü.
2017-04-18 09:00:31