Dizi » Beş Kardeş » 7. Bölüm Hatalı Video Bildir
Önceki Part
Sonraki Part
Önceki Part player 1 Sonraki Part
Beş Kardeş poster

Beş Kardeş 7. Bölüm


Tur : Dizi
Kategori : Macera
Bu video
4.881
kez izlendi.

Beş Kardeş 7. Bölüm İzle

Kardeş dizisi Kanal D tarafından yayınlanan televizyon dizisidir. Ay Yapım öncülüğünde yapılan dizinin yapımcılığını Kerem Çatay üstlenmektedir. Yönetmen koltuğuna Onur Ünlü otururken dizinin senaryosunu ise yine Onur Ünlü tarafından kaleme alınmaktadır. Başrollerini Sait, Osman, Turgut, Nazım ve Aziz karakterlerine can veren Serkan Keskin, Osman Sonant, Tansu Biçer, Nadir Sarıbacak ve Fatih Artman paylaşırken dizinin oyuncu kadrosunda Melisa Sözen, Nihal Yalçın, Köksal Engür, Merve Ateş, Serdar Orçin ve Ayşen Gruda gibi usta isimleri de bünyesinde barındırmaktadır.

Sait, Nazım, Turgut, Orhan ve Aziz adlarında olan beş kardeşin beşi de ayrı telden çalmaktadırlar. Görünüş olarak benzeseler dahi hiçbirinin kişiliği benzememektedir. Dedelerinden yadigar olan konakta yaşama dahil olan bu kardeşler birbirlerine çok bağlıdırlar. Ne yaşarsalar yaşasınlar et tırnaktan ayrılmaz tabirini kanlı canlı yaşatarak, asla birbirlerinden kopmazlar. Depremde anne ve babalarının ölümünün ardından abileri Sait onlara bakmış, anne ve babalarının yerini aratmamak için uğraşmıştır. Yeri geldiğinde kendi yememiş yedirmiş, giymemiş giydirmiştir. Beş Kardeş dizisinde kardeşler arasındaki bu mükemmel bağ her fırsatta seyirciye sunulmuş, onların birbirinden farklı hikayeleri ekrana taşınmıştır.

Beş Kardeş Dizisinin Karakterleri

Sait( Serdar Keskin): Beş kardeşin en büyük olanıdır. Onlara kol kanat germiş, yıllarca hem anneliklerini hem de babalıklarını üstlenmiştir. Mahallede balıkçılık yaparak geçimini sağlarken aynı zamanda da buradaki geliri ile kardeşlerinin okul masraflarını ve her türlü ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Düzenli ve temiz bir karakterdir. Tam bir ağır abidir. Sadece kardeşlerine değil herkese karşı babacan bir tavır sergilemektedir. Bu yüzden de tanıdıkları tarafından çok sevilmektedir.

Orhan( Osman Sonant): Beş kardeşin ortancasıdır. Hayalperest bir kişiliğe sahiptir. Yıllardır ünlü bir şarkıcı olmak için çabalamakta ve her fırsatta bunu dile getirmektedir. Kendi sesinin eşsiz bir güzellikte olduğunu düşünmektedir. Bir taverna kapısında güvenlik işi yaparak para kazanmakta.

Nazım( Nadir Sarıbacak): Kardeşlerin içinde abisine en düşkün ve duygusal olanı Nazım'dır. Tam bir şiir aşığıdır. Hem yazmayı hem de okumayı çok sevmektedir. Çok pimpirikli bir karakterdir. Gazetecilik yapmaktadır. Mesleği sayesinde kendini bambaşka maceraların içerisinde bulacaktır.
 

Gülcan Gülcan
Kaç zamandır (yıllardır) tek bu Sayfadan Dizilerimi Sinemafilmlerimi takip ediyorum bu sayfa gibisi yok!! Süpersiniz!!
2019-02-19 18:27:26
Soz dizisi RS
admin bi kac haftadir SOZ dizisini goremiyom sitede. lutfen ekleyebilirmisin?
2019-02-12 02:24:03
cok komik Adı
cukurda gencler catidan catiya kosuyorlar ellerinde biseler vs cook komik bu nasil cocukca seneryo
2019-02-05 11:22:01
Bybestt Bülocan
Slm bu hizmete şapka cikartiyorum brawo
2019-02-01 01:19:06
Diziizle team e Ibrahim
Emeynize saglik ugrastiyniz icin ne guzel iZliyoz beklemeye hic tahamulum yok.(:
2019-01-05 00:09:27
Filmler diziler ve çocuklar Sahin
Merhaba arkadaşlar ben de bu sayfanın daimi müşterisiyim diyebilirim.haftada üç tane takip ettiğim dizim var.bazen filmlere de bakıyorum.kaliteli bir site, o yüzden çok teşekkür ederim.ben de hem bir öğretmen hem bir anne olarak dizilerin yanı sıra çocuklarımıza daha fazla vakit ayırmak ve daha çok ilgi göstermek taraftarıyım. Onlarla kaliteli eğlenceli ve eğitici vakit geçirelim
2018-03-06 23:02:47
Site yönetemine ( Fi Ci ) Zehra
Cok tesekkür ederim bekliyorum her hafta heyecanla. Bir sorum olucak acaba Ayla sinema filmi acaba sitenizde yayinlanicakmi.
2018-02-24 21:38:13
harikasiniz serdar
bu siteyi cok begeniyorum butun dizileri kesintisiz izliyorum
2017-12-07 20:54:37
tesekkür irfan
harika bir site isime cok yariyor tesekkürler
2017-06-07 10:56:25
özet sevgi
filmlerin altina yaptiginiz aciklamalar. filmleri anlatmaniz gercekten cok kötü.
2017-04-18 09:00:31