Dizi » Bir Çocuk Sevdim » 28. Bölüm Hatalı Video Bildir
Önceki Part player 1 player 2 Sonraki Part
Bir Çocuk Sevdim poster

Bir Çocuk Sevdim 28. Bölüm


Tur : Dizi
Kategori : Macera
Bu video
9.736
kez izlendi.

Bir Çocuk Sevdim 28. Bölüm İzle

Bir Çocuk Sevdim, 2011 yılında seyirciyle buluşan yapımını TMC yapım şirketinin üstlendiği bir dramatik televizyon dizisidir. Yapımcılığında Erol Avcı imzası taşımakta olan Bir Çocuk Sevdim dizisinin yönetmenliğini ise Cevdet Mercan üstlenmektedir. Dizi Ümit Kıvanç, Figen Şakacı, Emine Algan, Gaye Boralıoğlu ve Sema Ali Erol tarafından kaleme alınmaktadır. Başrollerini Bülent İnal, Hakan Kurtaş, Gülcan İnal ve Çetin Tekindor'un paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda Gülçin Santırcıoğlu, Şefika Ümit Tolun, Arzu Gamze Kılınç, İlayda Alişan, Onuryay Evrentan, Ulaş Torun, Mustafa Partal, Emre Gönüllü, Cansu Koç, Ahu Yağtu, Mine Tüfekçioğlu, Saydam Yeniay, Aydın Genç, Songül Bayoğlu gibi daha önce bir çok başarılı projede bulunmuş birbirinden deneyimli isimler yer almaktadır. Toplamda 1 sezon ve 39 bölüm ekran karşısına geçen dizi final bölümü ile ekranlara veda etmiştir.

Bir Çocuk Sevdim Dizisinin Konusu

Ayrı dünyaların insanı olan iki kalp bir anda birbiri için atmaya başlayacaktır. Bir yanda İstanbul'un kenar mahallelerinde büyümüş olan Mine, diğer yanda ise bu hayatta elde etmek istediği şeye zahmetsiz her an ulaşabilen zengin bir çocuk olan Sinan... Mine için bu hayatı yaşamak ne kadar zorlu ve güç ise Sinan için bu o kadar kolaydır. Varlıklı bir ailenin çocuğu olan Sinan; iyi eğitim görmüş variyet içinde büyütülmüş bir çocuktur. Aralarındaki sınıf farklılığına meydan okuyan bu iki genç birbirlerine sırılsıklam aşık olmuşlardır. Onlar için ne paranın ne aldıkları eğitimin ne de insanların ne düşündüğünün hiçbir önemi yoktur. Hayatın onlara oynayacağı oyunlardan bihaber olan bu iki aşık onları ancak ölümün ayıracağını düşünüp asla ayrılmayacaklarına dair bir söz verirler birbirlerine. Ne yazık ki hiçbir şey planladıkları gibi olmayacak, Mine'nin hayatına Timur'un da dahil olmasıyla taşlar yerinden oynayacaktır.

Bir Çocuk Sevdim Dizisinin Karakterleri

Mine (Gülcan Arslan): 17 yaşında olan Mine, Sinan'a sırılsıklam aşık olmuştur. Mine kalbine söz geçirememiş, ailesinin tüm uyarılarına rağmen onlara karşı gelmekten çekinmemiş ve Sinan ile görüşmeye devam etmiştir. Yürüdüğü bu yol onu bambaşka bir yere götürecektir.

Sinan (Hakan Kurtuluş): Oldukça varlıklı bir ailenin çocuğu olan Sinan şımarık ve hovarda bir karakterdir. Mine'yi görür görmez aşık olmuş fakat daha sonra önlerine çıkan engelerle aşklarını yaşayamamışlardır.

Timur (Bülent İnal): 13 yaşında bir kız babası olan Timur hayatını canından çok sevdiği kızına adamıştır. Mine ile tanışmasının ardından hayatında birçok şey değişmiştir.

Gülcan Gülcan
Kaç zamandır (yıllardır) tek bu Sayfadan Dizilerimi Sinemafilmlerimi takip ediyorum bu sayfa gibisi yok!! Süpersiniz!!
2019-02-19 18:27:26
Soz dizisi RS
admin bi kac haftadir SOZ dizisini goremiyom sitede. lutfen ekleyebilirmisin?
2019-02-12 02:24:03
cok komik Adı
cukurda gencler catidan catiya kosuyorlar ellerinde biseler vs cook komik bu nasil cocukca seneryo
2019-02-05 11:22:01
Bybestt Bülocan
Slm bu hizmete şapka cikartiyorum brawo
2019-02-01 01:19:06
Diziizle team e Ibrahim
Emeynize saglik ugrastiyniz icin ne guzel iZliyoz beklemeye hic tahamulum yok.(:
2019-01-05 00:09:27
Filmler diziler ve çocuklar Sahin
Merhaba arkadaşlar ben de bu sayfanın daimi müşterisiyim diyebilirim.haftada üç tane takip ettiğim dizim var.bazen filmlere de bakıyorum.kaliteli bir site, o yüzden çok teşekkür ederim.ben de hem bir öğretmen hem bir anne olarak dizilerin yanı sıra çocuklarımıza daha fazla vakit ayırmak ve daha çok ilgi göstermek taraftarıyım. Onlarla kaliteli eğlenceli ve eğitici vakit geçirelim
2018-03-06 23:02:47
Site yönetemine ( Fi Ci ) Zehra
Cok tesekkür ederim bekliyorum her hafta heyecanla. Bir sorum olucak acaba Ayla sinema filmi acaba sitenizde yayinlanicakmi.
2018-02-24 21:38:13
harikasiniz serdar
bu siteyi cok begeniyorum butun dizileri kesintisiz izliyorum
2017-12-07 20:54:37
tesekkür irfan
harika bir site isime cok yariyor tesekkürler
2017-06-07 10:56:25
özet sevgi
filmlerin altina yaptiginiz aciklamalar. filmleri anlatmaniz gercekten cok kötü.
2017-04-18 09:00:31