Dizi » Bir Zamanlar Çukurova » 9. Bölüm Hatalı Video Bildir
Önceki Part player 1 Sonraki Part
Bir Zamanlar Çukurova poster

Bir Zamanlar Çukurova 9. Bölüm


Tur : Dizi
Kategori : Macera
Bu video
6.943
kez izlendi.
Fragmanı İzle

Bir Zamanlar Çukurova 9. Bölüm İzle

Atv ekranlarının dizisi Bir Zamanlar Çukurova, Yılmaz ile Züleyha'nın zorlu aşk hikayesini anlatmaktadır. Birbirlerine deliler gibi aşık olan iki genç...Sevdaları öyle derinden, öyle masumdur ki, birbirlerine baktıklarında gözlerinin kamaştığını hissedersiniz. Ancak kader bu iki sevdalı gence pek masum davranmayacaktır. Bir gecede hayatları kabusa dönen Yılmaz ve Züleyha için aşk savası başlamıştır. 

Yılmaz ve Züleyha, bir gün Yaman Çiftliği'nde işe başlarlar. Züleyha'nın çiftlikte yaşayanlardan sakladığı sır, onları kabusa doğru sürükleyecektir. Çiftlikte yaşayan Hünkar hanım ve oğlu Demir, birbirini deliler gibi seven Yılmaz ve Züleyha'nın hayatına ateş gibi düşeceklerdir. 

2018 yılında ekranlara gelmeye başlayan Bir Zamanlar Çukurova dizisi, TIMS Productions tarafından yürütülmekte. Yönetmenliğini Faruk Teber, Evren Karabıyık ve Murat Saraçoğlu'nun üstlendiği dizide birbirinden başarılı isimler yer almaktadır. Her Perşembe günü Atv ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova, 1970'li yıllarda Adana'nın Çukurova ilçesinde yaşayan bir ailenin hikayesini anlatıyor. 

Başrollerinde Vahide Perçin'in yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinin kadrosunda, Uğur Güneş, Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Kerem Alışık, Serpil Tamur, Bülent Polat, Selin Yeninci, Sibel Taşçıoğlu, Selin Genç, Polen Emre, Kadim Yaşar ve Aras Şenol gibi oldukça başarılı isimler yer almaktadır.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi karakterleri


Hünkar Yaman (Vahide Perçin); Adana'nın Çukurova ilçesinde yaşayan Hünkar hanım, oğlu Demir'in mutluluğu için yapamayacağı şey yoktur. Yaman Çiftliği'nin hanım ağasıdır. Demir'in mutluluğu için Yılmaz ile Züleyha'nın hayatını karartacak kadar gözü kara bir kadındır.

Demir Yaman (Murat Ünalmış); Çukurova'nın beyi. Gözü kara kişiliğini annesinden almış bir adam. Babasından miras kalan varlıklarını sürdürebilmek için bir evlat sahibi olmak ister. Züleyha'nın çiftliğe gelmesiyle Demir içinde hayat bambaşka oluverir.

Züleyha (Hilal Altınbilek); Yılmaz'a aşık olan Züleyha, fazlasıyla iyi niyetli bir kızdır. Üvey abisi tarafından oyuna getirilen genç kız, çareyi kaçmakta bulur. Ancak bu kaçış çözüm olmayacaki aksine Züleyha için hayat daha da zorlaşacaktır.

Yılmaz Akkaya (Uğur Güneş); Züleyha'ya aşık olan Yılmaz, sadece sevdiği kadın ile evlenip çocuk sahibi olmak ister. Ancak hiçbir şey istediği gibi ilerlemeyecektir.

saniye ali tekin
saniye cok cilveli seher neki onun yaninda
2019-05-30 11:16:34
süper Demir
Bekledigim buydu Züleyhanin Demirden hamile kalmasi hersey olmasi gerektigi gibi ilerliyor
2019-05-17 14:07:20
Nifret Sana ne
YNe duygusuz yorum yapmissiniz. Demir sevir deye. öyle sevgiye. Erkeklik yapsaydi. Hep sahtakarlik. Babasi da öyleymis.
2019-04-05 20:26:09
- Adı
pislik züleyha insanlari ne hale getirdin
2019-04-05 19:54:17
Bir Zamanlar Çukurova Beril
iste böyle sevenin kiymetini bilmeyi ögretin insanlara Ask mis DEemir ve annesini harcamayacaginiz sürece bu dizi izlenir unutmayin
2019-03-29 13:25:35
- Hakan
cengaverin sucu yok
2019-03-22 23:38:56
Hadi Demir
Züleyhanin Demirden cocugu olsun bekliyoruz
2019-03-16 18:26:44
. Hatice
Züleyha tam bi pislik
2019-02-16 23:26:44
aşk ve sevgi Özlem.t
Demir yaman zülehayi seviyo ne yapiyosa zülehayi kaybetmemek için..bir de Yilmaza karşi boyun eymek istemiyo... Hünkar han8m aslin da iyi bir Anne tek gayesi Oglu demir mutlu olsun istiyor... Gelini zülehayi da çok seviyo bakmayin arada bir zülehayla didiştigine olur gel8n kaynana arasin da.. Züleha ne kadar yilmazi seviyor gözükse de..d3mirin onu çok sevd8gin8 b8liyor...zamanla oda demiri sev8cek belki de.. Yilmaz zülehayi için için ya4giliyo ama hic bisey göründügü gibi degil...Yilmazin da artik bie baska kadinla birlikte olmasi gerekiyordu... Seneryonun gidisati iyi...doktor hanim iyi hoş güzel ama bir doktor olarak o saçlarini doktorluk yaparken toplasaymiş yada tarayip bir sekil verseymiş...yilmazla yemeye çikiyo doktor hanim8n saçlari hala ayni çok berbat iki tarak vuramamişmi peruk olsada kendi sacimi bilmiyorum....gelelim doktor Sabahattine izledinizmi..Demire kalp masaji yapiyo..sen dizi de doktorsun hiçmi görmedin kalp masaji nasil yapiliyo diye...göhüs kafesinin ortasina biraz saga gelicek sekilde kalp masaji yapilir...ama doktor Sabahattin göhüs kafesinin en alt kismin dan kalp masaji yapmaya basliyo..yaptigi kalp masaji dogru degil... Fekeli ye gelince iyi birisi hünkari seviyo hünkar da tabiki fekeliyi...adnan yamani sirf kendini korumak için öldürdü fekeli silahsiz birini öldürecek biri degil..bakalim haftaya nolucak..
2019-02-01 17:24:23
Bir Zamanlar Çukurova Hatice
Züleyha sinir etmeye basladi
2018-12-28 02:06:07