Dizi » Bulutların Ötesi » 9. Bölüm Hatalı Video Bildir
Önceki Part player 1 Sonraki Part
Bulutların Ötesi poster

Bulutların Ötesi 9. Bölüm


Tur : Dizi
Kategori : Macera
Bu video
5.790
kez izlendi.

Bulutların Ötesi 9. Bölüm İzle

Trt 1 ekranlarının sevilen dizisi Bulutların Ötesi, başarılı bir güreşçi olan Bekir'in hikayesini anlatmaktadır. İlk olarak 2012 yılında ekranlara gelmeye başlayan Bulutların Ötesi dizisinini yönetmen koltuğunda Sadullah Şentürk yer alırken, senaryosunda ise Özgür Evren Heptürk bulunmaktadır. Okan Doğan'ın yapımcılığını üstlendiği Bulutların Ötesi dizisi, aile, dram ve komedi türlerindedir. Birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı Bulutların Ötesi dizisi toplamda istediği başarıyı yakalayamayınca 13. bölümü ile ekranlara veda etmek zorunda kalmıştır.

Avrupa Şampiyonluğunda yer alan Bekir, başarılı bir güreşçidir. Sivaslı olan Bekir, annesi ile birlikte hayatını sürdürmektedir. Elif, ise zengin kocası ile huzursuz bir evlilik sürdürmektedir. Kocası Cüneyt'in bazı sorunlarından ötürü evi terkederek oğlu ile birlikte kendisine yeni bir hayat kurmak için yola çıkmıştır. Bu zorlu süreçte en büyük destekçisi Bekir olacaktır. Bekir ile yolları kesişen Elif, yeniden aşık olacaktır. Bulutların Ötesi, aynı zamanda ata sporumuz olan güreşini gençlerimize aşılamayı hedeflemiştir. Çekimlerinin İstanbul ve Sivas'ta gerçekleştirildiği Bulutların Ötesi dizisi bir süre ekranlara ara vermiş ancak daha sonra tekrar yeni bölümü ile yayınlanmaya başlamıştır.

Başrollerinde Yavuz Bingöl ve Ece Uslu'nun yer aldığı Trt 1 ekranlarının sevilen dizisi Bulutların Ötesi oyuncu kadrosunda, Hakkı Ergök, Ataberk Mutlu, Kerem Arslanoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Esra Yüce, Nur Erkul, İskender Bağcılar, Murat Beceral, Kerim Yağcı, Volkan Demirok, Nihan Balyalı, Tuna Arman, Emre Törün ve Necmi Aykar gibi oldukça başarılı isimler yer almaktadır.

Bulutların Ötesi dizisi karakterleri

Bekir (Yavuz Bingöl); Dünya Şampiyonasında yer alan eski güreşçi (Yavuz Bingöl) Bekir, annesi ile birlikte Balat'ta yaşamaktadır. Aslen Sivaslı olan Bekir, kısa süre sonra çocuğu ile tek başına ayakta durmaya çalışan Elif ile karşılaşacaktır. Bu karşılaşma büyük bir aşkın temelini oluşturmaktadır.

Elif Öğretmen (Ece Uslu); Eşinin yaptığı bazı yanlışları kabullenemeyerek oğlu ile birlikte evden ayrılmıştır. Kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan (Ece Uslu) Elif öğretmen haksızlığa gelemez. Eşinin yaptıklarından dolayı tüm maddi imkanları reddederek oğlu kendi başına büyütmeyi ister. Ancak tam da o sırada karşısına Bekir çıkacaktır.

Kadir dui Lara Lara
Benzin temizlior yaglari 1dakikada
2019-09-08 04:44:28
Gülcan Gülcan
Kaç zamandır (yıllardır) tek bu Sayfadan Dizilerimi Sinemafilmlerimi takip ediyorum bu sayfa gibisi yok!! Süpersiniz!!
2019-02-19 18:27:26
Soz dizisi RS
admin bi kac haftadir SOZ dizisini goremiyom sitede. lutfen ekleyebilirmisin?
2019-02-12 02:24:03
cok komik Adı
cukurda gencler catidan catiya kosuyorlar ellerinde biseler vs cook komik bu nasil cocukca seneryo
2019-02-05 11:22:01
Bybestt Bülocan
Slm bu hizmete şapka cikartiyorum brawo
2019-02-01 01:19:06
Diziizle team e Ibrahim
Emeynize saglik ugrastiyniz icin ne guzel iZliyoz beklemeye hic tahamulum yok.(:
2019-01-05 00:09:27
Filmler diziler ve çocuklar Sahin
Merhaba arkadaşlar ben de bu sayfanın daimi müşterisiyim diyebilirim.haftada üç tane takip ettiğim dizim var.bazen filmlere de bakıyorum.kaliteli bir site, o yüzden çok teşekkür ederim.ben de hem bir öğretmen hem bir anne olarak dizilerin yanı sıra çocuklarımıza daha fazla vakit ayırmak ve daha çok ilgi göstermek taraftarıyım. Onlarla kaliteli eğlenceli ve eğitici vakit geçirelim
2018-03-06 23:02:47
Site yönetemine ( Fi Ci ) Zehra
Cok tesekkür ederim bekliyorum her hafta heyecanla. Bir sorum olucak acaba Ayla sinema filmi acaba sitenizde yayinlanicakmi.
2018-02-24 21:38:13
harikasiniz serdar
bu siteyi cok begeniyorum butun dizileri kesintisiz izliyorum
2017-12-07 20:54:37
tesekkür irfan
harika bir site isime cok yariyor tesekkürler
2017-06-07 10:56:25