Dizi » Çarpışma » 3. Bölüm Hatalı Video Bildir
Önceki Part player 1 Sonraki Part
Çarpışma poster

Çarpışma 3. Bölüm


Tur : Dizi
Kategori : Macera
Bu video
8.231
kez izlendi.
Fragmanı İzle

Çarpışma 3. Bölüm İzle

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Çarpışma, ani bir kaza sonucunda hayatlarını birleştiren 4 kişinin hayatını anlatıyor. Birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı ndizinin yönetmenliğini Uluç Bayraktar üstlenirken, yapımcılığında Kerem Çatay ve Pelin Diştaş yer almakta. 2018 yılında ekranlara merhaba diyen Çarpışma, Show Tv'nin başarılı projeleri arasında yer aldı. Ay Yapım imzası taşıyan Çarpışma dizisi çekimleri, İstanbul'un Sarıyer ilçesinde yapılmakta. 

Dört araba ve dört kader... Ani bir kaza ile yolları kesişen dört kişinin hikayesi Çarpışma. Hayatından tamamen umudunu kesmiş olan Başkomiser Kadir, bile bile canına kasdetmek ister. Araba kazasıyla hayata veda etmeye hazırlanan Kadir, bu kazaya kendi dışında 3 kişi daha dahil olur. Bu kazaya karışan Zeynep, geçmişte Kadir'in yetimhaneden arkadaşıdır. Diğer kazazede Kerem ile Cemre ise zamanla birbirine aşık olacaklardır. Ancak Cemre işinde oldukça başarılı bir avukat iken, Kerem ise hapisten yeni çıkmıştır. Zeynep, kocası ile ciddi sıkıntılar yaşamaktadır. Başkomiser Kadir ise Zeynep'in hayatındaki sorunları bir bir çözecek kişidir.

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ'nun bulunduğu Show Tv ekranlarının başarılı dizisi Çarpışma kadrosunda, Elçin Snagu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz, Mustafa Uğurlu, Rojda Demirer, Merve Çağıran, Hakan Kurtaş, İsmail Demirci ve Erkan Can gibi oldukça başarılı isimler yer almaktadır.

Çarpışma dizisi Karakterleri

Kadir Adalı (Kıvanç Tatlıtuğ); Başkomiser Kadir Adalı, evli ve kız çocuk babasıdır. İşine oldukça bağlı bir komiser olan Kadir, yaşadığı acı olay sonrasında intihar etmek ister. Bunun için araba ile kaza yapmayı amaçlarken kendisi dışında üç kişiyi daha bu kazaya dahil eder.

Zeynep Tunç (Elçin Sangu); Bankada çalışan Zeynep, takıntılı bir karakterdir. Farklı korkulara sahip olan Zeynep, bu korkuları yetimhanede yaşadıklarından kaynaklanmaktadır. Eşi ile yaşadığı sıkıntılardan dolayı boşanmak ister ancak yalnızlıktan da korktuğu için buna cesaret edemez.

Veli Cevher (Onur Saylak); Her türlü kötü işlerinden altından çıkan ama hiç bir zaman yakalanmayan sivri zekalı Veli.

Cemre Gür (Melisa Aslı Pamuk); Sevgiye muhtaç olarak yaşayan Cemre, Demir ile olan ilişkisine karşı inancı yoktur.

filimi mahf eden muzik selami
filim oynarkan muzigin sesi fazla bunaltici
2018-12-08 19:12:14
Kemal Kemal
Hic sevmedim sacma sapan bir dizi ufak defek cinayet hale final yapmamis
2018-12-07 02:12:56