Dizi » Çukur » 49. Bölüm Hatalı Video Bildir
Önceki Part player 1 Sonraki Part
Çukur poster

Çukur 49. Bölüm


Tur : Dizi
Kategori : Macera
Bu video
8.362
kez izlendi.
Fragmanı İzle

Çukur 49. Bölüm İzle

Ay Yapım'ın başarılı projelerinden biri olan Çukur Dizisi Sinan Öztürk yönetmenliğinde çekilmiş macera ve polisiye dizisidir. Show TV ekranlarında yayınlanan dizinin senaryosu ise Gökhan Horzum'a ait. 

Dizinin tüm Müzikleri Ay Yapım ile ismi benimsenmiş Toygar Işıklıya aittir. 

İstanbul Balat'ta çekilen Çukur dizisinin başrollerinde Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Erkan Avcı, Berkay Ateş, Ercan Kesal, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Perihan Savaş yer alıyor. 

ÇUKUR KONUSU

Çukurda yaşayan Yamaç Koçovalı ve ailesinin yönetimindeki Çukur suçla fazla haşır neşir olmuş bir yerdir. Koçovalı ailenin Çukur'da tek bir kurualı vardır. Uyuşturucu yasak. Fakat Çukura yeni gelen bir grup bu kuralı ihlal etmiş ardından Koçovalılardan bunun için destek istemişlerdir. Fakat aile buna izin vermeyince uzun soluklu bir çatıma çıkmış ve yaralılar ve kayıplar olmuştur. 

Yamaç ailesinin bu korkunç saldırılara mağruz kalmamasını istediği için Çukur'dan ayrılır. Asıl mesleği kimyagerlik olan Yamaç geceleri sahne alarak kendi müziğini yapmaktadır. Bir gün yine kendisi gibi yaralı, ailesinden kopmuş ama güzeller güzeli olan Sena ile tanışır. Aynı kaderi paylaştıklarını düşünür ve evlenmeye karar verirler. 

Sena ve Yamaç yıllar sonra Çukur'a Koçovalıların yanına geri döndüklerinde tüm kötü olayları da beraberinde Çukur'a taşırlar. 

ÇUKUR OYUNCU KADROSU

Yamaç Koçovalı ( Aras Bulut İynemli)

Yamaç Koçovalı ailesinin küçük oğludur. Ailesini Çukur'a olan saldırılardan korumak adına kendini sorunlu tuttuğundan Çukur'dan ayrılır. Yıllar sonra çok severek evlendiği Sena ile Çukur'a geri döner fakat geride bıraktığını sandığı belalar da onunla Çukur'a geri gelir. 

Sena Koçovalı ( Dilan Çiçek Deniz)

Sena Yamaç'ın çok severek evlendiği eşidir. Yamaç'ın hep ailesi ile birarada olması gerektiğini savunarak onu ailesinin yanına dönmelerini söyler. Hayallerini kurdukları o muhteşem aile hayatını Çukurda yaşamak onlar için hayalden ibaret olarak kalacaktır. 

İdris Koçovalı ( Ercan Kesal)

İdris Bey Yamaç'ın babasıdır. Çukur'un birnevi reisidir. Tüm Çukur onun yönetimindedir. Oğlu gittikten sonra Çukur'un düzeni ona kalmıştır. 

Vartolu ( Erkan Köstandil)

Çukurda yetişmiş ve büyümüş karanlık yeraltı dünyasının mafya babası diye tabir edilen liderlerindendir. Yamaç'ın Çukur'a geri dönmesi Vartolu'yu kamçılar ve intikamını almak için Çukur'a geri döner. 

rahmetli murad kaya
yönetmem miletle alay ediyor
2019-01-22 02:19:16
cöküs istanbul
dizi cizgisinden cikmis hep ayni lahana bu dizi.nin heycani meycani kalmamis.
2019-01-21 23:02:08