Dizi » Dila Hanım » 8. Bölüm Hatalı Video Bildir
Önceki Part player 1 Sonraki Part
Dila Hanım poster

Dila Hanım 8. Bölüm


Tur : Dizi
Kategori : Duygusal
Bu video
17.385
kez izlendi.

Dila Hanım 8. Bölüm İzle

Dila Hanım, Dila Hanım sinema filminden uyarlanan 2012 yapımı aşk ve drama dizisidir. İlk sezonu Star TV ekranlarında yayınlanan dizi, 2. sezonun 2.bölümü itibariyle yoluna Show TV ile devam etmiştir. Başrollerini Hatice Şendil, Mahir Günşiray, Erkan Petekkaya ve  Hülya Darcan'ın paylaştığı Dila Hanım dizisi oyuncu kadrosunda Necip Memili, Güzin Alkan, Can Nergis, Engin Şenkan, Ali Düşenkalkar, Yonca Cevher Yenel, Özlem Tokaslan, Makbule Sitare Akbaş, Hüseyin Soysalan, Ayfer Dönmez, Didem Balçın, Koray Şahinbaş, Bengü Öztürk, Ozan Çobanoğlu ve Billur Duru gibi birbirinden deneyimli ve başarılı oyuncuları bünyesinde barındırır.

Dizi Adana'da çekilmekte olup Gold Film imzası taşımaktadır. Yapımcılığını daha önce İffet, Yalancı Bahar, Ahh İstanbul ve Vazgeç Gönlüm gibi birçok başarılı projeye de imzasını atan Faruk Turgut üstlenirken yönetmen koltuğunda Aydın Bulut oturmaktadır. Dizinin senaristliğini ise Zülküf Yücel ve Ayfer Tunç üstlenmektedir. Dizi 2013 yılında en iyi uyarlama dizi kategorisinde Ayaklı Gazete TV Ödülleri kazanmıştır.

Dila Hanım Dizisinin Konusu

Yaşadıkları bölgede hüküm süren iki büyük aile Selamoğulları ve Barazoğulları'nın yolları Dila Hanım ve eşi Barazoğlu İhsan'in evlenip kasabaya yerleşmesiyle kesişir. Yaşadıkları bu mutlu evlilik ne yazık ki talihsiz bir olayla sonuçlanacaktır.

Barazoğullarının reisi Seyit Bey'in arsasını Selamoğulları'na satmak istemesi sonucu ailenin küçük oğlu Azer, arsanın Rıza'ya verilmemesini istediği için kavga çıkarır ve iki aileyi birbirine düşürür. Aralarındaki bu kavga beraberinde silahları da getirip, olayı bambaşka bir boyuta taşırken araya giren İhsan vurulur. İhsan yitip giderken arkasında onu çok seven genç ve güzel bir kadın bırakmıştır. Tabi bir de asla son bulmayacak olan düşmanlığın beraberinde bir intikam ateşi... Dila Hanım eşinin ölmesi ile öyle büyük bir acı ve nefret duyar ki düşündüğü tek şey kocasını öldüren zalimin hayatta kaldığı her anın ona zehir olduğudur. Rıza'yı bulup öldürmek onun boynunun borcudur. Fakat hayat ona öyle bir oyun oynar ki eşinin katili Rıza'ya aşık olur. Rıza'nın ölen eşinin katili olduğundan bihaberken ona büyük bir aşk ile bağlanır. Dila Hanım'ın Rıza'ya olan hislerinin karşılık bulmasıyla işler iyice çığrından çıkmaya başlar. Aradan biraz zaman geçtikten sonra Rıza, Dila Hanım'ın öldürdüğü İhsan'ın eski karısı olduğunu öğrenir ve kim olduğunu ondan gizler. Yaşadığı büyük vicdan azabı ve Dila'ya duyduğu büyük aşk onu çıkmaza sokar. Fakat elbet üzeri örtülmeye çalışan tüm gerçekler  bir gün ortaya çıkacaktır. Geriye kalan tek gerçek ise Dila Hanım'ın intikam uğruna çıktığı bu yola aşkla mı yoksa nefretle mi  devam edeceğidir.

Dila Hanım Dizisi Karakterleri

Dila Hanım (Hatice Şendil): Dila Hanım kararlı, cesur ve kendi ayakları üzerinde durmaya adeta yemin etmiş genç ve güzel bir kadındır. Kocasının ölümünün ardından yaşadığı topraklarda hüküm süren, oralardaki ezilen ve işe yaramaz kadın çizgisinden çıkmaya çalışıp kendi adalet ve düzenini kuran son derece güçlü bir karakterdir. Ölen eşinin katilini arayan bu genç kadın, bilmeden kocasının katiline aşık olup kalbi ve vicdanı arasında kalacaktır.

Rıza (Erkan Petekkaya): Bir arsa davası yüzünden öldürdüğü İhsan'ın vicdan azabını yaşayan Rıza, zaman içinde İhsan'ın eşine aşık olup onun aşkıyla tutuşacaktır. Fakat aralarındaki bu koca engel onların aşkının imkansız olmasına sebep olmaktadır.

Gülcan Gülcan
Kaç zamandır (yıllardır) tek bu Sayfadan Dizilerimi Sinemafilmlerimi takip ediyorum bu sayfa gibisi yok!! Süpersiniz!!
2019-02-19 18:27:26
Soz dizisi RS
admin bi kac haftadir SOZ dizisini goremiyom sitede. lutfen ekleyebilirmisin?
2019-02-12 02:24:03
cok komik Adı
cukurda gencler catidan catiya kosuyorlar ellerinde biseler vs cook komik bu nasil cocukca seneryo
2019-02-05 11:22:01
Bybestt Bülocan
Slm bu hizmete şapka cikartiyorum brawo
2019-02-01 01:19:06
Diziizle team e Ibrahim
Emeynize saglik ugrastiyniz icin ne guzel iZliyoz beklemeye hic tahamulum yok.(:
2019-01-05 00:09:27
Filmler diziler ve çocuklar Sahin
Merhaba arkadaşlar ben de bu sayfanın daimi müşterisiyim diyebilirim.haftada üç tane takip ettiğim dizim var.bazen filmlere de bakıyorum.kaliteli bir site, o yüzden çok teşekkür ederim.ben de hem bir öğretmen hem bir anne olarak dizilerin yanı sıra çocuklarımıza daha fazla vakit ayırmak ve daha çok ilgi göstermek taraftarıyım. Onlarla kaliteli eğlenceli ve eğitici vakit geçirelim
2018-03-06 23:02:47
Site yönetemine ( Fi Ci ) Zehra
Cok tesekkür ederim bekliyorum her hafta heyecanla. Bir sorum olucak acaba Ayla sinema filmi acaba sitenizde yayinlanicakmi.
2018-02-24 21:38:13
harikasiniz serdar
bu siteyi cok begeniyorum butun dizileri kesintisiz izliyorum
2017-12-07 20:54:37
tesekkür irfan
harika bir site isime cok yariyor tesekkürler
2017-06-07 10:56:25
özet sevgi
filmlerin altina yaptiginiz aciklamalar. filmleri anlatmaniz gercekten cok kötü.
2017-04-18 09:00:31