Dizi » Doktorlar » 43. Bölüm Hatalı Video Bildir
Önceki Part player 1 player 2 Sonraki Part
Doktorlar poster

Doktorlar 43. Bölüm


Tur : Dizi
Kategori : Duygusal
Bu video
5.841
kez izlendi.

Doktorlar 43. Bölüm İzle

Doktorlar dizisi ABD'nin FOX kanalında yayınlanan Grey's Anatomy'nin Türkiye uyarlamasıdır. 2006 yılında Medyapım'ın yapımcılığında Show TV'de yayınlanmaya başladı. 2010 yılına kadar 87 bölüm ekranlarda geldi. Doktorlar dizisinin oyuncu kadrosunu Kutsi, Yasemin Egene, Bekir Aksoy, Melike Güner, Yağmur Atacan, Yeşim Ceren Bozoklu, Cüneyt Türel, Aysun Kayacı ve Mehmet Aslan oluşturdu. Dizi, bitiminden 10 yıl sonra bile hala tekrarlarıyla özellikle yaz aylarında sıklıkla karşımıza çıkıyor.

DOKTORLAR DİZİSİ KONUSU

Doktorlar dizisi Türkiye'nin önde gelen özel hastanelerinden birinde geçmektedir. Beyin cerrahı Levent Atahan ve Kalp damar cerrahı Suat Birtan alanların ülkenin en iyisidir. Bu yönleriyle ameliyat edecekleri kişiye büyük güven vermektedirler. Uzmanlar dışında hastanede pek çok asistan doktor bulunmaktadır. Asistan doktorlar göze girebilmek için önlerine gelen bütün fırsatları değerlendirmek zorundadılar. Bu yüzden kendi içlerinde büyük bir rekabete girişmektedirler. Hemen hemen her gün durumu çok kritik kişilerin yolu hastaneye bir şekilde yolu düşmektedir. Bazen kendi ayaklarıyla bazen de geçirdikleri kazaların ardından ambulansla. Bu insanların canını kurtarmak hastanenin uzmanlarına ve onları asiste eden asistanlara kalmıştır. Mesleki olayların yanı sıra hastane başlı başına kaynayan bir kazandır. Türlü dedikodular ağızdan ağıza dolaşmaktadır. Levent Atahan ve asitanlardan Ela arasında bir aşk filizlenir. Öte yandan Suat Birtan'da yine bir asistan olan Zenan ile aşk yaşamaya başlar. Aşklarını yaşasalar da iş ortamından gerekli profesyonelliği sağlamak zorundadırlar.

DOKTORLAR DİZİSİ KARAKTERLERİ

Levent Atahan (Kutsi)

Levent hastanenin en gözde doktoru dense abartı olmaz. Ülkenin sayılı beyin cerrahlarındandır. Buralara gelebilmek adına büyük engelleri aşması gerekmiştir. Sessiz sakin bir yapısı vardır. İnsanlara sıcakkanlı bir şekilde yaklaşır.

Ela Altındağ (Yasemin Ergene)

Türkiye ve dünyada tanınmış bir doktorun kızıdır. Babasına hayrandır ancak çocukluğundan bu yana babası tarafından yetersiz evlat olarak görülmüştür. Babasına ve herkese neleri başarabileceğini göstermek istemektedir.

Suat Birtan (Bekir Aksoy)

Suat ülkenin en önde gelen kalp damar cerrahlarından birisidir. Hatayı kabul etmeyen, düzenine ve temizliğine çok dikkat eden bir doktordur. Dışarıdan burnu havada bir doktor olarak algılanması nedeniyle hastanede seveni azdır.

Zenan Parlar (Melike Güner)

Kadınların erkek egemenliği altından ezildiği bir bölgede büyümesi nedeniyle hep kendini ispatlamak zorunda kalmıştır. Bu durum doktorluğuna da yansımıştır. Kendini ispatlayabilmek için her şeyi yapacaktır.

Kadir dui Lara Lara
Benzin temizlior yaglari 1dakikada
2019-09-08 04:44:28
Gülcan Gülcan
Kaç zamandır (yıllardır) tek bu Sayfadan Dizilerimi Sinemafilmlerimi takip ediyorum bu sayfa gibisi yok!! Süpersiniz!!
2019-02-19 18:27:26
Soz dizisi RS
admin bi kac haftadir SOZ dizisini goremiyom sitede. lutfen ekleyebilirmisin?
2019-02-12 02:24:03
cok komik Adı
cukurda gencler catidan catiya kosuyorlar ellerinde biseler vs cook komik bu nasil cocukca seneryo
2019-02-05 11:22:01
Bybestt Bülocan
Slm bu hizmete şapka cikartiyorum brawo
2019-02-01 01:19:06
Diziizle team e Ibrahim
Emeynize saglik ugrastiyniz icin ne guzel iZliyoz beklemeye hic tahamulum yok.(:
2019-01-05 00:09:27
Filmler diziler ve çocuklar Sahin
Merhaba arkadaşlar ben de bu sayfanın daimi müşterisiyim diyebilirim.haftada üç tane takip ettiğim dizim var.bazen filmlere de bakıyorum.kaliteli bir site, o yüzden çok teşekkür ederim.ben de hem bir öğretmen hem bir anne olarak dizilerin yanı sıra çocuklarımıza daha fazla vakit ayırmak ve daha çok ilgi göstermek taraftarıyım. Onlarla kaliteli eğlenceli ve eğitici vakit geçirelim
2018-03-06 23:02:47
Site yönetemine ( Fi Ci ) Zehra
Cok tesekkür ederim bekliyorum her hafta heyecanla. Bir sorum olucak acaba Ayla sinema filmi acaba sitenizde yayinlanicakmi.
2018-02-24 21:38:13
harikasiniz serdar
bu siteyi cok begeniyorum butun dizileri kesintisiz izliyorum
2017-12-07 20:54:37
tesekkür irfan
harika bir site isime cok yariyor tesekkürler
2017-06-07 10:56:25