Dizi » Dünya Güzellerim » 5. Bölüm Hatalı Video Bildir
Önceki Part player 1 player 2 Sonraki Part
Dünya Güzellerim poster

Dünya Güzellerim
5. Bölüm

Tur : Dizi
Kategori : Tv Show

Fragmanı Yok
Bu video
5.221
kez izlendi.
0.00
yıldızyıldızyıldızyıldızyıldızyıldızyıldızyıldızyıldızyıldız
kişi puan verdi.

Dünya Güzellerim 5. Bölüm Özeti


Dünya Güzellerim 5. bölümde, Çekimleri Mayıs ayının ilk haftasında Hindistan'da başlayan 'Dünya Güzellerim'in yapımcılığını Bloom Medya, yönetmenliğini Mustafa Kotan yapıyor. Yayınlanan ilk görüntülerde Hindistan'ın Mumbai şehrinde gerçekleşen otobüs seyahatleri sırasında izlediğimiz Diva Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan, Burcu Esmersoy, 'Ekranlarda eğlenceye yer açın' dedirtiyor.
Ziyaretçi Yorumları - Yorum Yap - Tüm Yorumlar - Video Yorumları

Adam berger >> Daha kotu ve basit bir program yapilmadi Bu insanlar ne kadar cahil egitimsiz varos takimi boyle bir dizi yapmayi kim ve nasil dusundu ersoy kadin degil tam bir travesti ne kadar basit ve cirkin konusmalar ama malesef iste turkiyenin icler acisi hali.Soyman tam bir 5nci sinif gazino sarkicisi egitimin E sini bilmiyor kadin burcu nasil boyle bir seye alet oldun veya oldurdular bu kadarmi desprittin para icin kendinden neler kaybettigin farkindamisin iclerinde en iyisi (kotunun iyisi)Alkan hepsinden daha kaliteli o bir zavalli butun bu yazdiklarim tarif ettimi soylemek istediklerimi Yorum Tarihi : 2017-08-01 02:46:06) MEHTAP >> Bülent hanim Bülent hanim cok dogrü söylüyor.televiziona oyle cikilirmi saclari giyimii cok cirkin.birde guzelim diyor. bülent hanima giydi siyah tülü kiyafeti cok yakismis Yorum Tarihi : 2017-07-20 01:35:10)

Dünya Güzellerim
12. Bölüm - 2726 kez izlendi.
Dünya Güzellerim
11. Bölüm - 3177 kez izlendi.
Dünya Güzellerim
10. Bölüm - 5298 kez izlendi.
Dünya Güzellerim
9. Bölüm - 5096 kez izlendi.
Dünya Güzellerim
8. Bölüm - 5410 kez izlendi.
canlı tv star tv izle tv 8 izle kanal 7 izle flash tv izle tlc izle atv izle show tv izle halk tv izle cnn turk izle haber turk izle