Dizi » Es Es » 8. Bölüm Hatalı Video Bildir
Önceki Part player 1 Sonraki Part
Es Es  poster

Es Es 8. Bölüm


Tur : Dizi
Kategori : Macera
Bu video
2.179
kez izlendi.

Es Es 8. Bölüm İzle

Tims Productions etiketiyle ATV ekranlarından izleyicisine ulaşan Es Es, ATV'de yayınlandığı 17 bölüm sonunda yakaladığı düşük reyting oranları nedeniyle final yapmaktan kurtulamadı. Es Es'e ikinci şansını veren kanal Show TV oldu. Orada da işler iyiye gitmedi ve Es Es, Show TV ekranlarında sadece 4 bölüm oynayabildi. Böylece ekrana geldiği 21 bölümün sonunda ekranlara veda etti.

Es Es oyuncu, yönetmen ve senaristleri

Es Es'in ana oyuncu kadrosunda Ahmet Rıfat Şungar, Erdal Beşikcioğlu, Berk Hakman, Derya Alabora, Leyla Lydia Tuğutlu, Beyza Şekerci ve Pınar Dikici yer aldı. Senaryosu Barkın Şenüren ve Sevilay Öztürk imzası taşıyan Es Es, Bahadır İnce yönetmenliğinde çekildi.

Es Es konusu

Uras, adı gazetelerin 3. sayfa haberlerinde sıkça anılan bir İstanbul mahallesinde büyümüştür. Gençlerin birer birer kaybolduğu bu mahallede, Uras'ta kaybolmak üzeredir. Okul hayatında hayli başarılı olsa da ağabeyi Tercan'ın etkisiyle liseden mezun olduktan sonra eğitimini noktalamıştır. O günden beri ağabeyiyle birlikte illegal işler yapmaktadır. Uras'ı bu bataklıktan çekip alacak kişi Işık Hoca olur. Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde hocalık yapan Işık, eski bir evin restorasyonu için Eskişehir'den İstanbul'a gelir. Bu esnada Uras ile karşılaşır. Dışarıdan serseri gibi görünen Uras'ın içindeki parıltıyı görür. Böyle bir gencin kaybolmasına izin vermez ve matematikteki dehasını da keşfedince Uras'a bir teklif yapar. Teklife göre Uras, Işık Hoca ile birlikte Eskişehir'e gidecek ve üniversite sınavına hazırlanacaktır. Burnunu bu pislikten çıkarmak isteyen Uras, teklifi kabul eder. Eskişehir onun için ikinci bir şans olacaktır. 

Es Es karakterleri

Uras - Ahmet Rıfat Şungar: Parlak bir geleceği olabilecekken ağabeyi Tercan tarafından karanlık yollara çekilmektedir. Işık Hoca'yla karşılaşmasından sonra hayatına düzen gelen Uras, Eskişehir'e yerleşir ve üniversite sınavına hazırlanmaya başlar. Işık Hoca'nın kızı Rüya'ya karşı bir yakınlık hissetmektedir.

Işık - Erdal Beşikcioğlu: Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde hocalık yapmaktadır. Uras'ın içindeki parıltıyı görür ve ona güvenerek ikinci bir şans tanır.

Tercan - Berk Hakman: Açgözlü biri olan Tercan, suça meyillidir. Kardeşini de gittiği yanlış yola sokmaya çabalamaktadır.

Rüya - Leyla Lydia Tuğutlu: Işık Hoca'nın kızıdır. Eskişehir'de okuyan Rüya, Uras'a karşı duygusal anlamda bazı hisler beslemeye başlayacaktır.

Gülcan Gülcan
Kaç zamandır (yıllardır) tek bu Sayfadan Dizilerimi Sinemafilmlerimi takip ediyorum bu sayfa gibisi yok!! Süpersiniz!!
2019-02-19 18:27:26
Soz dizisi RS
admin bi kac haftadir SOZ dizisini goremiyom sitede. lutfen ekleyebilirmisin?
2019-02-12 02:24:03
cok komik Adı
cukurda gencler catidan catiya kosuyorlar ellerinde biseler vs cook komik bu nasil cocukca seneryo
2019-02-05 11:22:01
Bybestt Bülocan
Slm bu hizmete şapka cikartiyorum brawo
2019-02-01 01:19:06
Diziizle team e Ibrahim
Emeynize saglik ugrastiyniz icin ne guzel iZliyoz beklemeye hic tahamulum yok.(:
2019-01-05 00:09:27
Filmler diziler ve çocuklar Sahin
Merhaba arkadaşlar ben de bu sayfanın daimi müşterisiyim diyebilirim.haftada üç tane takip ettiğim dizim var.bazen filmlere de bakıyorum.kaliteli bir site, o yüzden çok teşekkür ederim.ben de hem bir öğretmen hem bir anne olarak dizilerin yanı sıra çocuklarımıza daha fazla vakit ayırmak ve daha çok ilgi göstermek taraftarıyım. Onlarla kaliteli eğlenceli ve eğitici vakit geçirelim
2018-03-06 23:02:47
Site yönetemine ( Fi Ci ) Zehra
Cok tesekkür ederim bekliyorum her hafta heyecanla. Bir sorum olucak acaba Ayla sinema filmi acaba sitenizde yayinlanicakmi.
2018-02-24 21:38:13
harikasiniz serdar
bu siteyi cok begeniyorum butun dizileri kesintisiz izliyorum
2017-12-07 20:54:37
tesekkür irfan
harika bir site isime cok yariyor tesekkürler
2017-06-07 10:56:25
özet sevgi
filmlerin altina yaptiginiz aciklamalar. filmleri anlatmaniz gercekten cok kötü.
2017-04-18 09:00:31