Dizi » Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz » 142. Bölüm Hatalı Video Bildir
Önceki Part player 1 player 2 Sonraki Part
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz poster

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 142. Bölüm


Tur : Dizi
Kategori : Macera
Bu video
2.243
kez izlendi.
Fragmanı İzle

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 142. Bölüm İzle

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yapımcılığını ve senaryosunu, Kurtlar Vadisi dizisinin yapımcısı ve başrol oyuncusu Necati Şaşmaz'ın kardeşi  Raci Şaşmaz yapmaktadır. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Onur Tan bulunmaktadır. 

Dizinin başrollerinde Oktay Kaynarca, Mustafa Üstündağ, Ozan Akbaba, Hüseyin Avni Danyal, Yunus Emre Yıldırımer, Tarık Ünlüoğlu, Kenan Çoban yer almaktadır. 

Dizi yeraltı dünyasını, mafyaları, devlet ve devlet içinde konuşlanan derin devlet olgusunu hikayeleştirerek anlatıma sunmuştur. Dizinin Ev içi kapalı çekimleri İstanbul Zekeriyaköy'de yeraltı dünyasının büyük kararlarının alındığı sahneler ise Hababam Sınıfı Müzesi Adile Sultan Kasrı'nda yapılmaktadır. 

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ KONUSU

İstanbulun Silah kaçakçılığının yapıldığı, yeraltı dünyası diye tabir edilen hatta kazanılan usulsüz paraların aklanma yöntemlerinin konuşulup, usulünce konuşulduğu yer Ünal Kaplan'ın masası. Hızır Çakırbeyli ise o masanın başına geçmek için köprüye kadar ayıya dayı diye katlanmaktadır. 

Hızır Çakırbeyli Mühendis olmak üzereyken,  abisini kaybeder. Abisi ise Ünal Kaplan tarafından öldürülmüş karanlık dünyanın başına geçmiştir. Hızır Okulunu yarım bırakıp abisinin intikamını almak için and içer. Bunun için yıllarını alan bir plan yapar. Önce cezaevine girerek yeraltı dünyasının maşalarından tüm çıplaklığı ile karanlık hayatı öğrenir. Ardından cezaevinden çıkar  ve o karanlık hayata hızlıca adım atar. 

Artık Hızır Çakırbeyli bu alemde Hızır Reis olarak bilinmektedir. Ünal kaplan'ın masasına oturur ve silah kaçakçılığındaki gönüllü en büyük isimlerden biri olur. Bir kanse gibi içten içe Ünal'ı yiyecek ve sinsice işini bitirecektir. Devlet ülkenin en büyük kaçakcısı ile masaya oturmak ister. Onlara yardım etmesini ve suçunun örtbas edilmesi. Ünal ekmeğinin kesileceğini adı gibi bildiğinden bunu kabuletmez. 

Bu kez Devlet içinde Devlet kavramı ile Hızır'ın karşına çıkarlar. Hızır 4 çocuğunu ve eşinin bu karanlıktan uzak tutmak için çabalarken Ünal'ın canını almak onun işidir ve bunu devlete bırakamaz. 

Aynı zamanda kardeşleri İlyas ve Alparslan Çakırbeylide bu dünyanın içerisine girmiştir. Hızır'ın diğer bir çabası da kardeşlerini kendi düştüğü intikam bataklığından çekip çıkartmak ve bu masayı çökertmek. 

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ OYUNCU KADROSU

Hızır Çakırbeyli ( Oktay Kaynarca)

Hızır Çakırbeyli, 4 çocuk babası 46 yaşında herkesin saygı duyduğu annesinin gözünde hala minik top koşturan oğlu olan saygın işadamıdır. yeraltı dünyasının en saygı duyulan iyi adamıdır. Otoriterdir. Yanına yaklaşmak hatta onunla bir kelam etmek bile cesaret ister. Yıllar önce abisinin ölümüne şahit olmuş ve onun intikamını almak için yer altına sızmıştır. Abisinin öcünü almaktan çok kardeşlerini de bu bataktan çıkartmak için canını ortaya koyuştur. 

İlyas Çakırbeyli ( Ozan Akbaba)

Hızır Reis'in kendisinden 16 yaş küçüğüdür. Oda bu karanlık yeraltı dünyasının içindedir. Abisin tüm telkinlerine rağmen fevri ve dikbaşlılığından vazgeçmeyerek bu dünyada kalmayı seçer. 

Alparslan Çakırbeyli ( Yunus Emre Yıldırımer)

Alparslan ise İlyas'ın küçüğüdür. Yıllardır yurtdışında eğitim almış ailesinden uzakta yaşamaktadır. Sevgilisi karanlık dünyanın içinde ölünce oda bu yeraltı dünyasına sızmış, henüz 26 yaşında olmasına rağmen korkusuzca abisine kafa tutmaktadır. 

Ünal Kaplan (Tarık Ünlüoğlu)

Ünal yeraltı dünyasının başıdır. Adeta Bu büyük ağ onun kozasından örülmektedir. Büyük kararların alındığı masaya onun izni olmadan kimse alınmaz. En sevdiği kişi kızıdır ki o da korkunç bir cinayete kurban gider. Hayatındaki tek düşmanı Hızır Reistir. Ona göre yılanın başını küçükken ezmek gerekir bunun için fevri davranır ve ilerleyen bölümlerde zehirlenerek öldürülür. 

Devamını Göster
cöküs istanbul
dizinin yarisindan fazlasi lak lak icrat yok dizinin ismiyle bagdasmamaya basladi hatta cikti aslinda diziyi kadinlar hamami diye degistirebilirsiniz..
2019-10-01 22:52:48
muhittin testoglutest
SÜper Dizi Tesekkürler admin Sene 2019 Hala reklam mi izliyonuz arkadaslar :)) Opera Browser indirin Kendi eklentisi olan AdBlocker Var ayarlardan aktiv edin ve Internetin Youtube dahil tüm reklamlardan kurtulun :)) Reklam izleyeceksem niye internetten izliyom anasini satim. Üstelik Legal, Youtube bile bisey diyemiyor Cünkü Internette Reklam izleme meburiyeti die bi kanun Yok bu bir dayatma:)
2019-09-25 02:20:56
HARIKAYDINIZ TESEKKÜRLER
Cook güzeldi , sizleri cok özleyecegim
2019-05-29 19:02:07
eskiya dunyasi betul
Ya neolurrrrrrrrrrrr su diziyi bitirmeyinnnnnnnnnnnnnnnnnn lutfennnnnnnnnnnnnn bitmesinnnnnnnnnnnnn
2019-05-29 06:46:58
hasmet ramazan
hasmet keske yapmaysaydin
2019-05-01 00:25:17
Bekliyoruz
Meryem gelsin o siyah saciyla
2019-04-17 18:32:09
salak ahmet fenkli
coä sacma ve aptalca sadece reklam arabalar lüks yasantilar ve hic biri haketmedigi rolleri yapiyor cakir zaten kasinti bir tip
2019-04-08 00:14:22
Olmuyor ama Arrik gercekten yani....
Ya arrik gercekten ama kabak tafi veriyor
2019-03-20 00:24:02
Selam Sergen
Berlinden selamlar
2019-03-12 23:37:13
eskiya dunyasi betul
bu dizi kadar heycanli bir dizi olmamisdir bukadar karizma her hafta zor bekliyorum
2019-02-20 19:43:08