Dizi » Güzel Köylü » 26. Bölüm Hatalı Video Bildir
Önceki Part player 1 Sonraki Part
Güzel Köylü poster

Güzel Köylü 26. Bölüm


Tur : Dizi
Kategori : Macera
Bu video
9.609
kez izlendi.

Güzel Köylü 26. Bölüm İzle

Gold Film'in yapımında yer aldığı Güzel Köylü dizisi Star TV ekranlarında izleyiciyle buluştu. Oyuncu kadrosunda Gizem Karaca, Berk Cankat, Esin Civangil, Mehmet Ali Nuroğlu, Ahmet Mümtaz Taylan, Zerrin Sümer, Ali İpin, Özlem Tokaslan ve Toygan Avanoğlu gibi isimleri bulunduran Güzel Köylü dizisi 2014 yılında başladı. 52 bölüm ekranlarda kaldı ve 2015 yılında final yaptı.

GÜZEL KÖYLÜ DİZİSİ KONUSU

Şehir yaşantısında işleri rast gitmemeye başlayan Gül, ilk olarak işinden kovulur. Sonrasında da nişanlısının kendisini aldattığını öğrenir. İstanbul'dan soğuyan Gül'ün aklına daha sessiz sakin bir yere taşınma fikri gelir. Cemal'in Gül'e ulaştırdığı mektupla birlikte Gül, fikrini hayata geçirecektir. Mektupta yazanlara göre Muğla'nın bir köyü olan Güzelköy'de yaşayan bir babaannesi vardır. Köy hayatı Gül'e cazip gelir ayrıca Sultan Ana olarak anılan kişinin babaannesi olup olmadığını öğrenmek için atlar ve Güzelköy'e gider. Güzelköy hakkında bir haber olan Gül, sessiz sakin bir yer beklerken hiç beklemediği bir manzarayla karşı karşıya kalır. Cemal zorla Kamuran ile evlendirilmek üzereyken nikah masasından kaçar. Bir anda her yer karmakarışık bir hal alır. Gördükleri karşısında şok olur ve tekrar İstanbul'un yolunu tutmak ister ancak Sultan Ana'nın gerçekten babaannesi olduğunu öğrenir. Cemal ile de aralarında romantik bir çekim olur. Böylece köyde kalması için iki sebebi olur. Köydeki yaşamına adapte olmak için çabalar.

GÜZEL KÖYLÜ DİZİSİ KARAKTERLERİ

Gül Sümbül | Gizem Karaca

Şehir yaşantısında işleri rast gitmemeye başlayan Gül, ilk olarak işinden kovulur. Şehir yaşamından bezer ve babaannesi olduğunu iddia eden Sultan Ana'nın yanına Güzelköy'e gider. Gerçekten babaanesini öğrenmesi ve Cemal ile aralarındaki romantik hisler köyde kalmasını sağlar.

Cemal Alkan | Berk Cankat

Doğduğundan beri Güzelköy'de yaşamaktadır. Köydeki en eğitimli, kültürlü kişisi olması nedeniyle parmakla gösterilmektedir. Ailesi tarafından zorla Kamuran ile evlendirilmek ister ancak Kamuran'ı nikah masasında bırakır. Köye yeni gelen Gül'e aşık olur.

Kamuran Yaşabasmaz | Esin Civangil

Cemal'e saplantılı bir şekilde aşık olan Kamuran, onunla evlenmeye de çok yaklaşmıştır. Ancak Kamuran ile zorla evlenmek istemeyen Cemal, onu nikah masasında bırakır. Köye yeni gelen Gül'den hiç hoşlanmamaktadır.

Gülcan Gülcan
Kaç zamandır (yıllardır) tek bu Sayfadan Dizilerimi Sinemafilmlerimi takip ediyorum bu sayfa gibisi yok!! Süpersiniz!!
2019-02-19 18:27:26
Soz dizisi RS
admin bi kac haftadir SOZ dizisini goremiyom sitede. lutfen ekleyebilirmisin?
2019-02-12 02:24:03
cok komik Adı
cukurda gencler catidan catiya kosuyorlar ellerinde biseler vs cook komik bu nasil cocukca seneryo
2019-02-05 11:22:01
Bybestt Bülocan
Slm bu hizmete şapka cikartiyorum brawo
2019-02-01 01:19:06
Diziizle team e Ibrahim
Emeynize saglik ugrastiyniz icin ne guzel iZliyoz beklemeye hic tahamulum yok.(:
2019-01-05 00:09:27
Filmler diziler ve çocuklar Sahin
Merhaba arkadaşlar ben de bu sayfanın daimi müşterisiyim diyebilirim.haftada üç tane takip ettiğim dizim var.bazen filmlere de bakıyorum.kaliteli bir site, o yüzden çok teşekkür ederim.ben de hem bir öğretmen hem bir anne olarak dizilerin yanı sıra çocuklarımıza daha fazla vakit ayırmak ve daha çok ilgi göstermek taraftarıyım. Onlarla kaliteli eğlenceli ve eğitici vakit geçirelim
2018-03-06 23:02:47
Site yönetemine ( Fi Ci ) Zehra
Cok tesekkür ederim bekliyorum her hafta heyecanla. Bir sorum olucak acaba Ayla sinema filmi acaba sitenizde yayinlanicakmi.
2018-02-24 21:38:13
harikasiniz serdar
bu siteyi cok begeniyorum butun dizileri kesintisiz izliyorum
2017-12-07 20:54:37
tesekkür irfan
harika bir site isime cok yariyor tesekkürler
2017-06-07 10:56:25
özet sevgi
filmlerin altina yaptiginiz aciklamalar. filmleri anlatmaniz gercekten cok kötü.
2017-04-18 09:00:31