Dizi » Hayat Sırları » 10. Bölüm Hatalı Video Bildir
Önceki Part
Sonraki Part
Önceki Part player 1 player 2 Sonraki Part
Hayat Sırları poster

Hayat Sırları 10. Bölüm


Tur : Dizi
Kategori : Macera
Bu video
4.530
kez izlendi.
Fragmanı İzle

Hayat Sırları 10. Bölüm İzle

 Most Production tarafından Gül Oğuz aracılığı ile yapılan Hayat Sırları dizisinin hikayesini Mahinur Ergun yazarken diziyi Murat Can Oğuz yönetmiştir. Star Tv aracılığı ile ekranlara başlayan dizi  11 bölüm sonra final kararı almıştır. 

Çekimleri İstanbulda gerçekleştirilen dizinin başrollerinde  Ahmet Mümtaz Taylan, Ekin Koç, Hazar Ergüçlü, Devrim Yakut, Olgun Toker bulunuyor. 

HAYAT SIRLARI KONUSU

Mustafa ve İnci Kuzgun 35 yıllık evli, 3 çocuğu olan mutlu bir ailedir. İnci ve Mustafa  Kuzgun'un kuzguncukta ev yemekleri yapan restorantları vardır. Çocukları Seher, Kemal ve Şirin anne ve babalarının sırlarını bilmemektedir. Mustafa Kuzgun taşıdığı sır yüzünden 30 yıldır restorant dışında hiç bir yere çıkmamıştır. Fakat ailenin sırrı bunun ile bitmez. Seher yıllar önce Burak ile sevgili olmuştur. Bir süre sonra çocuğunun olacağını öğrenir. Ama bunu Burak'a söylryrmrz. Çünkü Burak'ın yönetmen olup dünayaya kendini gösterme hayali vardır. Bu hayali çocuk ile baltalayamaz.  Hamile olduğunu Burak'a söylemek yerine annesine söyler. Anne'de Burak'ın bunu öğrenmesini istemez. Seher Çocuğu tek başına doğurur. Ankarada avukatlık stajı yaparken bebeği de ev sahibine baktırır. Bir gün işten döndüğünde ortada ne aile vardır ne de çocuk. Saatler içinde sırra kadem basmışlardır. Seher ailesinin yanına döner ve yıllarca içte içe evladını arar. 

Tam 6 yıl sonra Bir Sinema filmini görür. Kendisinin Burak ile yaşadıklarının aynısı. Burağı terk edişine kadar herşey aynı ve filmin senaristi yönetmeni Burak Özer. Seher hemen dava açmaya kalkar ve Burakla yüzyüze gelir. Babasının Adanalı olduğunu bilen Seher çocuğunun orada olduğu duyumunu alınca gider. Gitmişken babasının köyüne gider. Fakat babasını köyde kimse tanımamaktadır. 

Aynı zamanlarda şirin bir prodüksiyon şirketinde işe başlar. Bir dizide asistanlık görevi verilir. Dizinin başrol oyuncusu Babasını aramakta. Bir anda Şirin ile kardeş olduğu ortaya çıkar.   İste kuzgunların sırrı yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlar. Hakan İmren gelip Kuzgunların evine yerleşir.  İşin aslı şöyledir. Mustafa Kuzgun İnci Kuzgun Selma İmren ve Osman İmren arkadaştır. Bekarlıkta Mustafa ve Osman hapse girerler. Mustafa Ölmek üzeredir. OSman ise işlediği cinayet sebebi ile müebbet almıştır. Hiç çıkamıyacağını zannederken Mustafa ve Osman yer değiştirir. Osman Mustafa olur. Mustafa ise Osman. Hakan İmren Aslında ölen Osman'ın oğludur. İsim değişikliği nedeni ile babasını kartıştırmıştır. İnci de kocasına kavuşmuştur. 

İşte bu işi karıştıran Gardiyanda yıllar sonra ortaya çıkıp para isteyince herşey birbirine karışır. Sırlar tek tek ortaya çıkar. 

HAYAT SIRLARI OYUNCU KADROSU

Mustafa Kuzgun ( Ahmet Mümtaz Taylan)

Mustafa Kuzgun aslında Osman İmrendir. Yıllar önce hapisanede yer değiştikleri için Mustafa Kuzgun olmuştur. Yıllardır hatta tam 30 yıldır dükkanından hiç çıkmamaıştır. Karısı ile ev yemekleri restorantı işletir. 

İnci Kuzgun ( Devrim Yakut)

İnci Kuzgun, Kuzgunların direğidir. Ailede son söz ona aittir. Tüm hespalar, tüm işler onun üzerindedir. Çocukları Nizami bir eğitimle yetişrimiştir. Bu sırrın ortaya çıkmaması için elinden geleni yapar. 

Seher Kuzgun ( Hazal Ergüçlü)

Seher Kuzgunların en büyük çocuğudur. Avukattır. Ailesi ile yaşarken kalbine Burak dışında hiç bir aşk sokmamış ve yıllardır kayıp kızını aramaktadır. Bir süre sonra kızını Burak'ın teyzesinde olduğunu öğrenir ve Çocuğu Burak'ın annesinin kaçırdığı öğrenilir. 

Burak Özer (Ekin Koç)

Burak Yönetmendir. Yıllar önce en iyi eğitimlerle yetiştirdikleri Burak Seher'e çok aşık olur. Seher onu sebebsizce Üniversitede terk eder. Yıllar sonra Seher ile tekrar karşılaşınca kızı olcağını ve kaçırıldığını bunu da annesinin yaptırdığını öğrenir. 

 

 

 

 

Gülcan Gülcan
Kaç zamandır (yıllardır) tek bu Sayfadan Dizilerimi Sinemafilmlerimi takip ediyorum bu sayfa gibisi yok!! Süpersiniz!!
2019-02-19 18:27:26
Soz dizisi RS
admin bi kac haftadir SOZ dizisini goremiyom sitede. lutfen ekleyebilirmisin?
2019-02-12 02:24:03
cok komik Adı
cukurda gencler catidan catiya kosuyorlar ellerinde biseler vs cook komik bu nasil cocukca seneryo
2019-02-05 11:22:01
Bybestt Bülocan
Slm bu hizmete şapka cikartiyorum brawo
2019-02-01 01:19:06
Diziizle team e Ibrahim
Emeynize saglik ugrastiyniz icin ne guzel iZliyoz beklemeye hic tahamulum yok.(:
2019-01-05 00:09:27
Filmler diziler ve çocuklar Sahin
Merhaba arkadaşlar ben de bu sayfanın daimi müşterisiyim diyebilirim.haftada üç tane takip ettiğim dizim var.bazen filmlere de bakıyorum.kaliteli bir site, o yüzden çok teşekkür ederim.ben de hem bir öğretmen hem bir anne olarak dizilerin yanı sıra çocuklarımıza daha fazla vakit ayırmak ve daha çok ilgi göstermek taraftarıyım. Onlarla kaliteli eğlenceli ve eğitici vakit geçirelim
2018-03-06 23:02:47
Site yönetemine ( Fi Ci ) Zehra
Cok tesekkür ederim bekliyorum her hafta heyecanla. Bir sorum olucak acaba Ayla sinema filmi acaba sitenizde yayinlanicakmi.
2018-02-24 21:38:13
harikasiniz serdar
bu siteyi cok begeniyorum butun dizileri kesintisiz izliyorum
2017-12-07 20:54:37
tesekkür irfan
harika bir site isime cok yariyor tesekkürler
2017-06-07 10:56:25
özet sevgi
filmlerin altina yaptiginiz aciklamalar. filmleri anlatmaniz gercekten cok kötü.
2017-04-18 09:00:31