Dizi » Hercai » 20. Bölüm » 3. part Hatalı Video Bildir
Önceki Part
Sonraki Part
Önceki Part player 1 Sonraki Part
Hercai poster

Hercai 20. Bölüm


Tur : Dizi
Kategori : Macera
Bu video
1.414
kez izlendi.

Hercai 20. Bölüm İzle

Atv ekranlarının yeni dizisi Hercai, imkansız bir aşkın hikayesini ele almaktadır. Yapımcılığında Mia Yapım ve Banu Akdeniz'in yer aldığı Hercai dizisinin senaryosunda ise Eda Tezcan ve Feraye Şahin bulunmaktadır. yönetmen koltuğunda ise Cem Karcı'nın oturduğu Hercai dizisi Mia Yapım öncülüğünde yürütülmektedir. İlk olarak 15 Mart 2019 tarihinde ekranlara gelmeye başlayan Hercai dizisi, Atv ekranlarının iddialı yapımları arasında yer almakta. Başarılı dizisi Hercai, aşk, macera konuludur.

Hercai, Aslanbey ailesinin hikayesini anlatmaktadır. İmkansız bir aşka yer verilen Hercai dizisinde, aşkın yanı sıra intikamda yer almaktadır. Hercai dizisi, birbirine düşman iki ailenin iki çocuğunun imkansız aşkını anlatmaktadır. Ancak bu düşman ailelerinde savaşında iki aşık, zorlu bir mücadeleye girecektir. Reyyan'ın söylediği 'Hercaisin Sen' kelimisinin ardından seyirci oldukça meraklanmıştı. Miran, sevdasına sahip çıkmayan, sorumsuz bir kişidir. 

Başrollerinde Ebru Şahin ve Akın Akınözü'nün yer aldığı Atv ekranlarının başarılı dizisi Hercai oyuncu kadrosunda, Ayda Aksel, Gülçin Santırcıoğlu, Macit Sonkan, Oya Unustası, İnci Şen, Tansu Taşanlar, Edip Saner, Güneş Hayat, İlay Erkök, Gülçin Hatıhan, Aydan Burhan, Ebrar Ayla Demirbilek, Serdar Özer, Serhat Tulumluer, Eylem Tanrıver ve Cahit Gök gibi oldukça başarılı isimler yer almaktadır.

Hercai dizisi karakterleri

Miran Aslanbey (Akın Akınözü); Aslanbeylerin tek oğlu olan Miran, düşman ailenin kızına aşık olur. Biraz sorumsuz bir kişiliğe sahiptir. Düşmanlarının kızına aşık olan Miran, ailesi ile aşk mücadelesine girecektir.

Reyyan Şadoğlu (Ebru Şahin); Aslaneylerin oğlu Miran'a aşıktır. Şadoğullarının kızıdır. En büyük düşmanları olan Aslanbeyler ile aşk mücadelesine girecektir.

Yaren Şadoğlu (İlay Erkök); Şadoğulları'nın kızı Yaren, Reyyan Şadoğullarının kuzenidir. Oldukça akıllı ve güzel bir kızdır.

Azize Aslanbey (Ayda Aksel); Azize Hanımağa, ailenin hanım ağasıdır. Şadoğlu ailesine karşı büyük bir düşmanlık beslemektedir. Aslen oldukça şefkatli bir kadın olan Azize Hanımağa, Reyyan'ı asla kabul etmeyecektir.

Sultan Aslanbey (Gülçin Santırcıoğlu); Gönül'ün annesi. Kızına olan düşkünlüğü yüzünden takıntılı bir hal almıştır. Kızı Gönül'ün hayatını kurtarmak için Miran ile Gönül'ü evlendirmek ister. Bunun için yapmayacağı şey yoktur.

Devamını Göster
uyuz Adı
Reyyan uyuzu sinir ediyor
2019-09-29 11:39:21
yok ali demir
boyle sacma bir dizi izlemedim vallahi
2019-09-24 19:34:47
duy hey
su insanlarI inek gibi bagirtmaktan vazgec Yönetmen bozuntusu
2019-06-01 13:42:23
Yok Adı
Miran HAZARIN oglu
2019-05-04 20:59:45
eltiler ayten
eltilerin ikiside sevimsiz
2019-04-06 22:17:16
- hercai
Reyyanin annesini oynayan oyuncunun baska bir dizide Gözlerini belerte belerte acmasi yüzünden diziyi izlemeyi birakmistim burada o kadar degil ama yinede rahatsiz edici gibi mimikler cook önemli yönetmen
2019-03-26 18:19:43
Y Lulu
Nekan cabuk bitti anlamsizdi super di denilmez
2019-03-22 23:06:14