Dizi » Işığın Prensesi » 37. Bölüm Hatalı Video Bildir
Önceki Part player 1 Sonraki Part
Işığın Prensesi poster

Işığın Prensesi 37. Bölüm


Tur : Dizi
Kategori : Macera
Bu video
226
kez izlendi.

Işığın Prensesi 37. Bölüm İzle

Daha önce yayınladığı düşük maliyetli günlük diziler 'İmparatoriçe Ki' ve 'Kralın Kızı' isimli Kore yapımı dizilerle, seyirciden ve izlenme verilerinden olumlu dönüşler alan TRT1, yeni dizisi 'Işığın Prensesi'yle gün içi seyircisini kanalda tutmayı hedefliyor.

MBC yapım şirketi tarafından hazırlanan dizinin senaryosunu Kim Yi Young tarafından kaleme aldı. Yönetmen koltuğunda Kim Sang-Ho, Choi Jeong-Gyoo'nun yer aldığı dizi 2014-15 yılları arasında Güney Kore televizyon ekrnalarında 50 bölüm yayınlandı ve yayın hayatı boyunca oldukça yüksek izlenme oranları elde etmeyi başardı. Işığın Prensesi dizisi konusu ve oyuncu kadrosu hakkında ayrıntılı bilgileri siz değerli ziyaretçilerimiz için derledik.

IŞIĞIN PRENSİ KONUSU

Işığın Prensi; Kore'nin siyasi olarak çalkantılı bir dönemden geçtiği yıllarda, dünyaya prenses olarak gelen, entrikalar ve birbirinden zorlu mücadeleler arasında gözlerini dünyaya açan Prenses Jeongmyeong'un (Çongmiyong) aşk hikayesini konu alıyor.

Prenses olarak dünyaya gelen Prenses Jeongmyeong, iktidar mücadeleleri arasında, babası ve ağabeyi arasında yaşanan gerilimlerden bihaber büyümektedir. Ta ki abisinin kendisini öldüreceğinden haberdar olana kadar.

IŞIĞIN PRENSİ OYUNCU KADROSU VE KARAKTERLERİ

Prenses Jeongmyeong (Lee Yeon Hee)

31 yaşındaki güzel oyuncu Lee Yeon Hee dizide Prenses Jeongmyeong karakterine hayat veriyor. Hayata yaşıtlarından farklı olarak, bir prenses olarak dünyaya gelen Jeongmyeong, abilerinin iktidar mücadelesinde kendisini koruyabilmek için herkesi öldüğüne inandırır ve kimlik değiştirerek hayatını sürdürecektir.

Prens Gwang - Hae (Cha Seung-Won)

Bir çok başarılı dizide rol alan, ülkenin sevilen oyuncuları arasında yer alan Cha Seung-Won'un hayat verdiği Prens Gwanghae karakteri, iktidar mücadelesinde erkek kardeşiyle girdiği savaştan galip gelir. Kardeşini öldürerek iktidara geçer.

Kral Injo (Kim Jae Won)

Kim Jae Won'ın hayat verdiği Kral Injo karakteri; Kore tarihinin en acımasız kralı olarak bilinmekte, gerçekleştirdiği darbe sonucunda tahtı Gwang-Hae üzerinden ele geçirir.

Hong Joo-Won (Seo Kang-Joon)

Hong Joo-Won, soylu bir ailenin tek varisidir. Zekasıyla çevresindeki herkesi etkliemeyi başaran Woon sert bir üsluba sahiptir. Prenses Jeongmyeong ile aşk yaşayacaktır.

Kang In-Woo (Han Joo-Wan)

Han Joo-Wan'ın hayat verdiği Kang In-Woo, çapkınlığıyla bilinmekte, Prenses Jeongmyeong'a olan hisleri nedeniyle Hong Joo-Won'a düşmanlık beslemekte. Jeongmyeong ile birlikte olabilmek için elinden geleni yapacaktır.

Kadir dui Lara Lara
Benzin temizlior yaglari 1dakikada
2019-09-08 04:44:28
Gülcan Gülcan
Kaç zamandır (yıllardır) tek bu Sayfadan Dizilerimi Sinemafilmlerimi takip ediyorum bu sayfa gibisi yok!! Süpersiniz!!
2019-02-19 18:27:26
Soz dizisi RS
admin bi kac haftadir SOZ dizisini goremiyom sitede. lutfen ekleyebilirmisin?
2019-02-12 02:24:03
cok komik Adı
cukurda gencler catidan catiya kosuyorlar ellerinde biseler vs cook komik bu nasil cocukca seneryo
2019-02-05 11:22:01
Bybestt Bülocan
Slm bu hizmete şapka cikartiyorum brawo
2019-02-01 01:19:06
Diziizle team e Ibrahim
Emeynize saglik ugrastiyniz icin ne guzel iZliyoz beklemeye hic tahamulum yok.(:
2019-01-05 00:09:27
Filmler diziler ve çocuklar Sahin
Merhaba arkadaşlar ben de bu sayfanın daimi müşterisiyim diyebilirim.haftada üç tane takip ettiğim dizim var.bazen filmlere de bakıyorum.kaliteli bir site, o yüzden çok teşekkür ederim.ben de hem bir öğretmen hem bir anne olarak dizilerin yanı sıra çocuklarımıza daha fazla vakit ayırmak ve daha çok ilgi göstermek taraftarıyım. Onlarla kaliteli eğlenceli ve eğitici vakit geçirelim
2018-03-06 23:02:47
Site yönetemine ( Fi Ci ) Zehra
Cok tesekkür ederim bekliyorum her hafta heyecanla. Bir sorum olucak acaba Ayla sinema filmi acaba sitenizde yayinlanicakmi.
2018-02-24 21:38:13
harikasiniz serdar
bu siteyi cok begeniyorum butun dizileri kesintisiz izliyorum
2017-12-07 20:54:37
tesekkür irfan
harika bir site isime cok yariyor tesekkürler
2017-06-07 10:56:25