Dizi » Kaçak Gelinler » 9. Bölüm Hatalı Video Bildir
Önceki Part player 1 Sonraki Part
Kaçak Gelinler poster

Kaçak Gelinler 9. Bölüm


Tur : Dizi
Kategori : Macera
Bu video
13.994
kez izlendi.

Kaçak Gelinler 9. Bölüm İzle

Star TV'de başlayan ve sonrasında TV 8'de devam eden Kaçak Gelinler dizisi 23 Haziran 2013 tarihde NTC Medya yapımcılığında ekranlara gelmeye başladı. 1. bölümden 14. bölüme kadar Star TV'de yayınlanan Kaçak Gelinler dizisi 15. bölümden 29. bölüme kadar TV 8'de yayınlanmıştır. İnci Balabanoğlu dizinin yönetmenliğini üstlenirken Engin Elgün, Ayşin Akbulut ve Atasay Koç senaryosunu yazdı.

Kaçak Gelinler dizisinin başrollerinde Selin Şekerci, Deniz Baysal ve Açelya Topaloğlu yer aldı. Bu isimlere Fırat Albayram, Furkan Andıç, Fırat Altunmeşe, Cihan Yenici, Şenay Gürler, Ege Aydan, Tuğçe Kıltaç ve Doğukan Yılmaztürk eşlik etti.

KAÇAK GELİNLER DİZİSİ KONUSU

Kaçak Gelinler dizisi Şebnem, Kainat ve Almilla'nın nikah gününde başlıyor. Şebnem, en mutlu gününde nişanlısı tarafından nikah masasında bırakılmıştır. Bunu hazmedemeyince doğruca kaçan nişanlısını takibe koyulur. Kainat, sevmediği bir adamı nikah masasında bırakarak doğruca İstanbul'da yaşayan eski aşkı Ege'nin yanına gitmektedir. Almilla ise sadece içinden gelen sesi dinleyerek ve gelinlik provasından kaçmaktadır. Kader hepsinin yolunu aynı yere Adnan Menderes Havalimanı'na çıkarmıştır. Üstlerinde gelinlik, ayaklarında topuklu ayakkabıyla zamanla yarışmaktadırlar. Hepsinin amacı da İstanbul'a kalkan ilk uçağa binmektir. Gözleri öylesine kararmıştır ki uçağa yetişebilmek için havalimanını birbirine katarlar. Tüm bu tesadüfler silsilesinin sonunda birbirleriyle karşılaşırlar. Bu karşılaşma büyük bir arkadaşlığın başlangıcı olacaktır. 3 Kaçak Gelin'in İzmir'de başlayan trafikomik hikayesi İstanbul'a taşınacaktır. İstanbul'da bulabilecekleri tek destek ise birbirleri olacaktır.

KAÇAK GELİNLER DİZİSİ KARAKTERLERİ

Şebnem Gürsoy | Selin Şekerci: Kendisi için bir sosyal medya delisi dense yeridir. İzmir'in varlıklı bir ailesinden gelmektedir. Çok konuşan, her şeyi bildiğini düşünen birisidir. Nikah gününde nişanlısı tarafından nikah masasında bırakılır. Kaçmakta olan nişanlısının peşine takılarak İstanbul'un yolunu tutar.

Kainat | Deniz Baysal: İzmir'in muhafazakar ailelerinden birine mensuptur. Ailesinin yaptığı baskı sebebiyle istemediği bir adamla evlenmek üzeredir ancak bunu yapamaz ve nikah masasını bırakarak İstanbul'da yaşayan eski aşkı Ege'nin yanına gitmek için yola koyulur.

Almilla | Açelya Topaloğlu: Hayatını baktırdığı fallara, sürekli takip ettiği astroloji haritalarına göre şekillendirmektedir. Gelinlik provasından kaçarak İstanbul'a gider.

Gülcan Gülcan
Kaç zamandır (yıllardır) tek bu Sayfadan Dizilerimi Sinemafilmlerimi takip ediyorum bu sayfa gibisi yok!! Süpersiniz!!
2019-02-19 18:27:26
Soz dizisi RS
admin bi kac haftadir SOZ dizisini goremiyom sitede. lutfen ekleyebilirmisin?
2019-02-12 02:24:03
cok komik Adı
cukurda gencler catidan catiya kosuyorlar ellerinde biseler vs cook komik bu nasil cocukca seneryo
2019-02-05 11:22:01
Bybestt Bülocan
Slm bu hizmete şapka cikartiyorum brawo
2019-02-01 01:19:06
Diziizle team e Ibrahim
Emeynize saglik ugrastiyniz icin ne guzel iZliyoz beklemeye hic tahamulum yok.(:
2019-01-05 00:09:27
Filmler diziler ve çocuklar Sahin
Merhaba arkadaşlar ben de bu sayfanın daimi müşterisiyim diyebilirim.haftada üç tane takip ettiğim dizim var.bazen filmlere de bakıyorum.kaliteli bir site, o yüzden çok teşekkür ederim.ben de hem bir öğretmen hem bir anne olarak dizilerin yanı sıra çocuklarımıza daha fazla vakit ayırmak ve daha çok ilgi göstermek taraftarıyım. Onlarla kaliteli eğlenceli ve eğitici vakit geçirelim
2018-03-06 23:02:47
Site yönetemine ( Fi Ci ) Zehra
Cok tesekkür ederim bekliyorum her hafta heyecanla. Bir sorum olucak acaba Ayla sinema filmi acaba sitenizde yayinlanicakmi.
2018-02-24 21:38:13
harikasiniz serdar
bu siteyi cok begeniyorum butun dizileri kesintisiz izliyorum
2017-12-07 20:54:37
tesekkür irfan
harika bir site isime cok yariyor tesekkürler
2017-06-07 10:56:25
özet sevgi
filmlerin altina yaptiginiz aciklamalar. filmleri anlatmaniz gercekten cok kötü.
2017-04-18 09:00:31