Dizi » Kalk Gidelim » 52. Bölüm Hatalı Video Bildir
Önceki Part player 1 player 2 Sonraki Part
Kalk Gidelim poster

Kalk Gidelim 52. Bölüm


Tur : Dizi
Kategori : Macera
Bu video
3.446
kez izlendi.
Fragmanı İzle

Kalk Gidelim 52. Bölüm İzle

Staff Film tarafından yapılan ve Baykut Badem, Güliz Kucur, Hazan Toma tarafından beraberce kaleme alınan Kalk Gidelim TRT1 kanalına ait komedi dizisidir. Dizinin yönetmenliğini Hatice Memiş, Özgür Pak, Erkan Nurhan yapmaktadır. 

Çekimleri önce İstanbul'da sonra da Muğla'da devam etmekte olan dizinin başrollerinde Ufuk Özkan, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri, Erkan Sever, Kerem Kupacı ve Hayrettin Oğuz yer almaktadır. 

KALK GİDELİM KONUSU

Mustafa Ali Gençken babasının köyden evlendirmek istediği Meryem ile düğün hazırlar. Mustafa Ali nikahtan kaçar ve Meryem'in ailesinden korktuğundan köye dönmez. İstanbulda bir iş bulur. Ardından işleri iyi gider. Yükseldikçe yükselir. Hatta artık bir fabrikası bile vardır. İstanbul'un en sosyetelerinden tamamen zenginlik düşkünü Nurcan ile ailesinin tüm reddedişlerine rağmen evlenir. Yıllar geçer İstanbul'un playboylarından biri olan oğlu Can Berk ve narin, kırılgan kızı Duru ve eşi Nurcan para bolluk ve rahat içinde yaşayıp giderken, Mustafa Ali'nin yaptığı hatalar şirketi batırır hatta fabrika iflas eder ve fabrika kapanır. 

Mustafa Ali ailesinde battıklarını söyleyemez. Onları tatile götürüyorum bahanesi ile Muğlaya babaocağına götürür. Nurcan ve çocuklar işin gerçeğini öğrenir. Meryem de Mustafa Alinin köye döndüğünden haberdardır. Kardeşi Seyfettin Mustafa Ali'nin köye gelmesini kabullenmez. Mustafa Alinin eve geri dönmesi mal ve mülkün ona da kalması demek olduğunu bile Seyfettin kardeşini ailesi ile geri göndermek için elinden geleni yapar. 

KALK GİDELİM OYUNCU KADROSU

Mustafa Ali (Erkan Sever)

Mustafa Ali gençken Muğladan ayrılır. İstanbulda büyük işler yapar. Fabrika ve holding sahibi olur. İki çocuğu ve sosyeteden bir eşi vardır. gel zaman git zaman Mustafa Ali şirketi batırır ve fabrikası da iflas eder. Köye babasının yanına geri dönmek zorundadır ama bunu birde ailesine anlatması gerekmektedir. 

Nurcan Dal ( Ayça Varlıer)

Nurcan, Mustafa Ali'nin Eşidir. Kocasının iflas ettiğini Muğla'ya gittiğinde öğrenir. Mustafa Ali'nin ve kendisinin köy hayatına layık olmadığını düşünür. 

Seyfettin Dal ( Ufuk Özkan)

Seyfettin Mustafa Ali'nin bir büyük kardeşidir. Mustafa köyü bırakıp gittikten sonra tüm hayvanlar , tarlalar bütün iş Seyfettine kalır. KArdeşleri ve yeğenleri, annesi, babası hepsini geçindirmek zorunda kalır. Tek başına tam aileyi refaha erdirdiğinde Mustafa Alinin başlarına kaldığı gerçeğini kabullenmek istemez.

 

Aklin nerede Senarist
Sakir Evin kirasini pesin ödememismiydi uyumyalim lütfen.
2019-05-12 20:51:47
Yok Hard
Dizi özüne kaybetti lütfen final yapın ben egeli olarak sıkıldım.
2019-03-17 01:52:25
bu ne hahaha
mis beyaz önlüklü kasaplar huhaha
2019-03-04 15:23:55
- Adı
sacmaliklar diz boyu izlenmez artik bu dizi
2019-03-04 02:05:07
hu Beril
bu cirkin nehiri nereden buldunuz diziye
2019-02-17 13:45:07
Devam Sedat gulsen
Cok super kesin neeeeeeet.
2018-11-11 18:06:26
--- Adı
Cuma kahfaltisida neymis , neyikafalara yerlestirmeyi calisiyorlar , kahfalti toplantisi hafta ici degil hafta sonu olur
2018-05-21 11:30:22
--- -
huhaha trtye bak kizlari dügüne gider gibi makyajliyorlar
2018-02-18 18:19:27