Dizi » Kanatsız Kuşlar » 24. Bölüm Hatalı Video Bildir
Önceki Part
Sonraki Part
Önceki Part player 1 player 2 Sonraki Part
Kanatsız Kuşlar poster

Kanatsız Kuşlar 24. Bölüm


Tur : Dizi
Kategori : Macera
Bu video
6.157
kez izlendi.
Fragmanı İzle

Kanatsız Kuşlar 24. Bölüm İzle

Kanatsız Kuşlar Koliba Film tarafından 2017 yılının Haziran ayında yapılmıştır. Yönetmenliğini Kemal Uzun'un yaptığı dizide Senaryo Eda Karakoç ve Pervi Bozan'a ait. Başrollerini  Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı ve Deniz Bolışık'ın paylaştığı ATV'ye ait Dram dizisidir. 

KANATSIZ KUŞLAR KONUSU

Nefise çocuklarını birarada tutmak için, onlara bir yudum mutluluk verebilmek için kuşlar gibi çırpınır. Hayatta onları herşeye karşı koruması için bir güç gereklidir. Bu güce kendisine çok aşık olan kötüler kralı Muzaffer ile evlenerek kavuşur. Müzaffer Bey Nefise hayatına girince tam tersi yönde değişir. Kalbine aşkın tohumları serpilince iyilik ve mutluluk çiçek açar. Nefise'nin bu hayattaki herşeye rağmen tek desteği kısı Zeyneptir. Muzaffer'in erkek kardeşi aynı zamanda şirketinde ortağı Onur  Zeynep'e çok aşıktır. 

Zeynep'in yüreğini çarptırdığı bir adam daha var elbetteki. Ahmet. Ahmet Onur'u kendine en büyük rakip olarak görür. İşlerin yanı sıra Zeynep'in de aşkı da bu hırsı büyütür. Zeynep'in Onur'a gösterdiği ilgi Ahmet'i iyiden iyiye deli eder. Zeynep'in başına bir sürü iş açar. 

KANATSIZ KUŞLAR OYUNCU KADROSU

Nefise ( Deniz Bolışık)

Nefise Ürkek bir serçe kuşudur. Evlatları için hayatını feda etmiş onlara annelik değil bu hayatta bir evladın ihtiyaç duyabileceği herşey olmuştur. Çocuklarının istikbali için Muzaffer ile evlenir. Korkunç ve kötü görümcesi yüzünden başına gelmeyen kalmaz. ü

Muzaffer ( Fatih Al)

Muzaffer  Bey Karamaner holding'in sahibidir. Kötü ve Zalim kalbi Nefise hayatına girince değişir. Nefise'yi herkesten herşeyden koruyabilir fakat ablasının kardeşine olan bencilce düşkünlüğü ve çıkarları ikisini karşı karşıya getirir. Bu hayattaki en değerli şeylerden biri de onun için kardeşi Onurdur. 

Onur ( İbrahim Kantarcılar)

Onur Muzafferin kardeşidir. Abisine ve Zeynep'e çok düşkündür ve Zeynep için yapamayacağı şey yoktur. 

Zeynep ( Melis Tüzüngüç)

Nerfise'nin kızıdır. Onur'u sever. Fakat Ahmet sürekli aklını karıştırır. Ahmet'in başına açtıkları yüzünden Onur'a bir türlü cevap veremez.

KANATSIZ KUSLAR zeynep
bir film ancak kadr yorar insi u ne ya bu kadar cözümlestirmeme yolunda israrla diziyi uzatiyorlar hicte hos degil akici degil....
2018-04-27 20:18:07
kanatsiz kuslar eco
senaryoyu yazan bayan ,bir kadini bukadar asagliyamazdiniz,zengin Hayati kaybetmemek icin cocuklari zehirlemmek hicte etik degil birkere ikinci konu ,kostumcü ekip nekadar rüküs satilamiyan zevksiz kiyafetler le sunum yapiyorlar lütfen daha özen isinize.ha u kadin bu özgüveni nerden buluyor kiritik yapiyor derseniz .ben tam 25.yildir hem türk hem avrupa,amerika serilerini izleyen birkisiyim daha özen lütfen dizini devami icin
2018-01-13 19:16:04
Dizi Hasan
Filmin adı ney oynayan filim ney paylaşırken isimle filim aynı olsun teşekkürler emeğinize
2018-01-12 00:51:00