Dizi » Kara Sevda » 27. Bölüm Hatalı Video Bildir
Önceki Part player 1 Sonraki Part
Kara Sevda poster

Kara Sevda 27. Bölüm


Tur : Dizi
Kategori : Macera
Bu video
12.383
kez izlendi.
Fragmanı İzle

Kara Sevda 27. Bölüm İzle

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Kara Sevda, Nihan ile Kemal'in dillere destan aşkı anlatılmaktadır. Ay Yapım'ın üstlendiği Kara Sevda dizisinin yönetmen koltuğunda Hilal Saral yer almaktadır. 2015 yılında ekranlara gelmeye başlayan Kara Sevda dizisinin çekimleri İstanbuk'un çeşitli semtlerinde gerçekleştirilmiştir. Yapımcılığını Kerem Çatay'ın üstlendiği proje yayınlandığı tarihte medyaya damga vuran yapımlar arasında yer almıştır. Sadece Türkiye'de Dünya'da da oldukça ilgi gören Kara Sevda dizisi toplamda 74 bölümden oluşmaktadır. Ekranların gözde dizilerin birisi olan Kara Sevda dizisi, romatik-duygusal türündedir.

Oldukça zengin bir ailenin kızı olan Nihan Sezin ve orta halli bir ailenin oğlu Kemal Soydere'nin imkansız aşkı... Aralarındaki imkansız aşk, sadece maddi farklılıklar değildir. Büyük bir tutkuyla başlayan bu aşk, talihsiz ayrılıklarla zorlu bir mücadeleye dönüşecektir. Kemal'in herşeyden habersiz aşkını kendi içinde yaşaması, Nihan'in ise kardeşi için bu aşktan vazgeçmek zorunda olması, oldukça duygusal ortamların hazırlanmasına neden olacaktır.

Başrollerinde Burak Özçivit ve Neslihan Atagül'ün yer aldığı Star Tv ekranlarının başarılı dizisi Kara Sevda kadrosunda, Kaan Urgancıoğlu, Zerrin Tekindor, Kerem Alisik, Melisa Aslı Pamuk, Orhan Güner, Zeyno Eracar, Rüzgar Aksoy, Hazal Filiz Küçükköse, Kürşat Alnıaçık, Neşe Baykent, Barış Alpaykut, Burak Sergen, Uğur Aslan ve Metin Coşkun gibi oldukça başarılı isimler yer almaktadır.

Kara Sevda dizisi karakterleri

Kemal Soydere (Burak özçivit); Maden mühendisi olan Kemal, bir gün Nihan Sezin ile tanışır. Sırılsıklam aşık olduğu kadının onu terketmesiyle hayatı yıkılır. Ancak vazgeçmeyecek, Emir Kozcuoğlu'nun tüm kötü planlarına rağmen, tüm bunların üstesinden gelecek ve Nihan'a olan aşkı için herşeyi yapacaktır.

Nihan Sezin (Neslihan Atagül); Emir Kozcuoğlu'nun karısı. Kemal'e olan aşkından, kardeşi için vazgeçen kadın. Kardeşinin işlediği cinayeti ancak onunla evlenirse saklayacağını söyleyen Emir Kozcuoğlu'nun ile zorla evlenmiştir. Ancak Kemal'e olan aşkından da vazgeçmeyecektir.

Emir Kozcuoğlu (Kaan Urgancıoğlu); Nihan'ı zorla ikna ederek evlenir. Nihan'a karşı saplantılı bir sevgisi vardır. Kemal'e karşı düşmanlık beslemektedir.

Leyla Acemzade (Zerrin Tekindor); Nihan'ın teyzesi.

Asu Alacahan (Melisa Aslı Pamuk); Kemal'in patronun yeğeni. Emir'in kız kardeşi.

dizi izlemek hakan
dizi izle.net saitinizden çok memnunum.Dizileri düzenli olarak buradan izliyorum.Bizlere böyle kaliteli kolaylığı sağladınız için sizlere teşekkür ederim...
2016-04-22 19:00:09
kara sevda dizisi hakan
kara sevda dizisibde bayan olarak baş rolde Melis Pamuk olması gerekiyordu.
2016-04-22 18:55:54