Dizi » Karagül » 104. Bölüm Hatalı Video Bildir
Önceki Part player 1 Sonraki Part
Karagül poster

Karagül 104. Bölüm


Tur : Dizi
Kategori : Macera
Bu video
43.739
kez izlendi.
Fragmanlar

Karagül 104. Bölüm İzle

2013 yılında Avşar Film tarafından yapılan diziyi Murat Saraçoğlu yönetmektedir. Senaryosunu ise Erkan Birgören'in yazdığı Karagül dizisi Urfa'nın Halfeti ilçesinde çekilmektedir. 

Başrollerinde Ece Uslu, Şerif Sezer ve Mesut Akusta yer almaktadır. 2013 yılında Fox Tv de başlayan dizi 2016 yılında 125 bölüm ile ekranlara veda etmiştir. 

KARAGÜL KONUSU

Ebru Şamverdi İstanbulda kocası Murat Şamverdi ve 3 çocuğu ile İstanbul'un en gözde kentlerinden birinde mutlu, mesut yaşamaktaydı. Bir gün iş seyehatine çıktığı sırada Ebru'ya bir telefon gelir. Kocası Murat'ın Halfeti'de intihar ettiği söylenir. Ebru çocuklarını ve eşyalarını alır. Halfeti'ye kocasını bulmaya gider. Evlendi evleneli Halfeti'ye kocasının kentine ilk kez ayak basan Ebru, Murat'ın annesi, abisi ve evdekiler tarafından biraz farklı gözle görülür. 

Murat'ın abisi Kendal Şamverdi, babadan kalan tüm tarlaları ve işleri yönetmiştir. Babaları Mahir bey evlatlarından bu güne dek tek birşey istemiştir. Erkek bir evlat. 19 yıl önce Ebru ve Murat'ın bir oğlu olur ve Ölür. En azından Ebru öyle bilir. Murat Kardeşinin kibri ve hırsından kurtulmak, kendi hayatını yaşamak için Oğlu Baran'a kurban etmiştir. Kendal Baran'ı almış kendi oğlu gibi büyütmüştür. 

Baran Annesi olarakta Narin'i bilir.  Narin Murat'ın ebrudan önceki Dini nikahlı eşidir. Aynı zamanda teyze kızıdır. Yıllar önce anne ve babası ölünce teyzesinin konağına Murat'a dini nikahla nikahlanır. Ardından Murat Ebru'ya gider. Narin'e avuntu olarak Çok sevdiği Murat'ın kanından bir bebek verilir. 

Ebru'nun konağa gelmesi Kendal'ı iyiden iyiye delirtir. Hazır Murat Fırat Nehri'ne düşmüşken ağalığı iyice belirginleşmişken elinden gitmesine izin vermez.  Tüm Çabası'da bu sebebtendir. 

KARAGÜL OYUNCU KADROSU

Ebru Şamverdi ( Ece Uslu)

Ebru Şamverdilerin Küçük oğlu Murat'ın eşidir. İstanbul'ludur. Murat'tan biri öldü zannettiği toplam 4 çocuğu vardır. Kocasının öldü haberini alınca Urfa'ya Kayınvalidesinin konağına yerleşir. 

Murat Şamverdi ( Özcan Deniz)

Murat Ebru'nun eşidir. İstanbulda kendi işini yönetir. İlk oğlunu abisinin oğlu yok diye karısına öldü dedirterek abisine verir. İlk eşi Narindir. Ama Narin ile ilk evlendiği gece İstanbul'a ebru ile evlenmeye gider. 

Kendal Şamverdi ( Mesut Akusta)

Kendal Murat'ın abisidir. Halfeti'de adı toprak ağası olarak geçer. Durumu çok iyidir. Babadan kalma herşeyi eksiltmemiş çoğaltımıştır. Kardeşinin ölümünü karısı kendinden bilmektedir. Kendisinin bir oğlu olmuştur. O da engelli diye onu evlattan saymaz. Varsa yoksa oğlum dediği Barandır. 

sörvayvir serpil
öncelikle herkese merhaba,henüz favori bir yarismacim olmamasina ragmen yusufa karsi bir sempatim var bununda nedeni,bir konusmsainda ben parayi sevdiklerimle yemek icin kazaniyorum demisdi.buda bende onun paylasimci ve yardimsever bir insan oldugu imajini yaratti.umarim yanilmam.burdaki en vahim iki vakka semih ve morgül ikisindede ego tavan.semih resmen insanlarin sinir uclariyla oynuyor ütopyadan antremanli cünki.digerleride semihe sen kötüsün diyorlar ancak semihin ayarinda davranarak kendileride ayni duruma düsüyorlar.önemli olan kötünün karsisinda efendiligini koruyabilmek.semihin allah muhafaza yarismadan yarismaya kosmasinin sonunu iyi görmüyorum.umarim sonunda pisikolojik bir sorun yasamaz.yilmazda ben yasam kocuyum diyor.güldüm valla kendinden ikinci bir sahismis gibi bahsetmesi,altan alta liderlik vasvini üstlenmesi birkere egosunun büyüklügünü gösteriyor. yasam koclugunu egosunu mümkün mertebe törpüleyen bir insan yapabilir.hislerim bana yilmazin burda cok yalniz kalacagini cok sikinti cekecegini söylüyor.yani bir pisi bukadar problem yapilirmi.o gencecik kizin üzerine o kadar gidilirmi senin olgunlugun nerde kaldi.
2016-02-16 09:26:46
güzel ama heyacan bitti ahmet mete
bu baran hikayesi uzadi heyacan bitti
2016-01-16 10:22:19