Dizi » Kehribar » 8. Bölüm Hatalı Video Bildir
Önceki Part player 1 Sonraki Part
Kehribar poster

Kehribar 8. Bölüm


Tur : Dizi
Kategori : Macera
Bu video
3.871
kez izlendi.

Kehribar 8. Bölüm İzle

Atv ekranlarının sevilen dizisi Kehribar, aksiyon türündedir. Senaryosunda Sinan Tuzcu ve Ali Aydın'ın yer aldığı Kehribar dizisinin yapımcılığında Ali Gündoğdu bulunurken, yönetmen koltuğunda ise Yıldız Hülya Bilban oturmaktadır. Süreç Film öncülüğünde yürütülen Kehribar dizisinin çekimleri İstanbul'un çeşitli semtlerinde gerçekleştirilmiştir. İlk olarak 2016 yılının Mart ayında ekranlara gelmeye başlayan Kehribar dizisi, reyting kurbanı olarak aynı yılın Haziran ayında 15. yeni bölümü ile ekranlara veda etmek zorunda kalmıştır.

Ülkenin tanınan kabadayılarından birisi olan Yarımcalı Orhan'ın yıllar sonra köyüne dönüşü anlatılmaktadır. Geçmişin izlerini yüzünde taşıyan Yarımcalı Orhan, bundan yirmi yıl kadar önce sevdiği kadın Leyla'nın hasreti ile yaşamıştır. Yılların biriktirdiği hasret ve intikam ateşi Orhan'ı köyüne götürür.

Başrollerinde Gürkan Uygun'un yer aldığı Atv ekranlarının sevilen dizisi Kehribar oyuncu kadrosunda, Ayça Varlıer, Hakan Ural, Necip Memili, Özge Özder, Ahmet Uz, Aslıhan Güner, Yağmur Aydan, Mehmet Bozdoğan, Umut Karadağ, Nazmi Kırık, Sibel Taşçıoğlu, Şebnem Gürsoy, Sema Çeyrekbaşı ve Fırat Altunmeşe gibi oldukça başarılı isimler yer alamaktadır.

Orhan Yarımcalı (Gürkan Uygun); 20 yıl boyunca Almanya'da yaşamını sürdüren Yarımcalı Orhan, ülkenin tanınan mafya babalarındandır. Yıllar önce sevdiği kadın Leyla'nınhasreti ile köyüne dönmüştür. Sessiz sakin yıllarının yerine mafya babası olarak dönen Yarımcalı Orhan, geçmişin acısını yüzünde taşımaktadır.

Leyla Bozoğlu (Ayça Varlıer); Yıllar önce sevdiği adam Orhan ile yolları ayrılır. Orhan ile kaçmak üzereyken abisinin vurulması üzerine ayrılmak zorunda kalırlar. Ancak Leyla abisinin vurulmasıyla hep kendisini suçlar.

Musa Bozoğlu (Necip Memili); Leyla'nın abisi. Orhan'ın kız kardeşini kaçıracağı sırada vurulmuş ve sakat kalmıştır. Kız kardeşi Leyla'nın bir başkası ile birlikte kaçmasını hazmedemez. Vurulduğu esnada sakat kalan Musa, kendisi ile alay edenlerden acımasızca intikam almaktadır.

Adile Genştald Yarımcalı (Özge Özder); 17 yaşında günümüze dek Almanya'da yaşamını sürdüren Adile, genç yaşında yaptığı evlilikten bir oğlu vardır. Alkol bağımlısı olan kocası yüzünden bir kez olsun yüzü gülmemiştir. Her zaman kendi ayaklarında durabilen güçlü bir kadın olmuştur. Yıllarca Almanya'da bir restoranda garsonluk yaparak oğluna bakmıştır.

kehribar nafiz
begeni ile izliyorum
2016-05-07 04:48:33
ne sacma senaryo murat adsoy
cuneyt arkin kadir savunun yillar once aman bire deryalar diye filmi vardi ikiside ist asayis polisi mafya bunlari yakalayip bir dovuyor kadir savun tek ayak cuneyt arkin kor oluyor sonra gidip sagken yapamadigini kor ve topal iken yapip mafyayi yok ediyorlar aynisi 10 kisi yag fabrikasinda bunlari maf ediyor sonra 5 kisi koca mafyayi cokertiyor ne sacma dizi ve senaryo
2016-06-12 02:53:30
anlam kazim yasar
cok sade anlami büyük oysa herkes kendi zeytin dalinada yeseydi aylesine yeterdi. insan oglu yoyma bilmez baskasinin dalinana köz kor
2016-05-13 23:27:32
kehribar nafiz
begeni ile izliyorum
2016-05-07 04:48:33
Kehribar Gül
Saçma sapan bu diziye harcadığınız paraya ve emeğe yazık!!
2016-04-23 01:40:11
Yarimcali Serooo
Süper bir dizi
2016-04-02 16:01:57
Kehribar Efe
Süper bir Dizi
2016-03-19 11:15:54
KEHRIBAR aaa
SÜPER BEEEEEEEE
2016-03-19 03:09:09