Dizi » Kırgın Çiçekler » 69. Bölüm Hatalı Video Bildir
Önceki Part player 1 Sonraki Part
Kırgın Çiçekler poster

Kırgın Çiçekler 69. Bölüm


Tur : Dizi
Kategori : Macera
Bu video
8.761
kez izlendi.
Fragmanı İzle

Kırgın Çiçekler 69. Bölüm İzle

Ntc Medya tarafından 2015 yılında Atv adına yapılan Kırgın Çiçekler Dram dizisidir. Yönetmenliğini Serkan Birinci yaparken senaryosu Gül Abus Semerci ve Yelda Eroğlu'na ait. 

İstanbuldaki Yetimhanede başlayan hayatları ve bu hayatlara nasıl sahip çıkıldığını anlatan dizinin başrollerinde İpek Karapınar Özgür Çevik Biran Damla Yılmaz Gökçe Akyıldız Hazar Motan Çağla Irmak Aleyna Solaker yer alıyor. 

2015 yılında başlayan dizi 3 sezon devam ederek 113. bölümde final kararı almıştır. 5 güzel kızın yetimhanede başlayan hayatlarının tüm çıplaklığı ile gözler önüne seridiği dizidir. 

KIRGIN ÇİÇEKLER KONUSU

İstanbul'da bir yetimhanede müdür yardımcılığı yapan Feride hanım çok yufka yüreklidir. Yetimhaneden hergün özel bir lisedeye gidip gelen 5 güzel kıza deyimi yerindeyse annelik yapar. Eylül, Songül, Cemre, Kader ve Meral her birinin farklı hayat hikayesi. 

Eylül üvey babası tarafından Tacize uğrar. Annesi yetimhaneye bırakır. Songül, istenmeyen Üvey evlat. Cemre çok zengin bir ailenin kızıyken iflasa uğradıklarında aile paramparça olur ve Cemre kuruma düşer. Kader daha doğduğunda bir fırının deposundaki un çuvallarının arasına bırakılarak yetimhaneye verilir. Meral ise gayrimeşru bir çocuktur. Annesi onu istenmeyen bebek olduğu için yetimhaneye kendisi bırakır. 

KIRGIN ÇİÇEKLER KONUSU

Toprak Öğretmen ( Özgür Çevik)

Öğrencileriini çok seven ve onları gözetimi altındayken sonsuz güvenen öğretmendir. Feride'ye aşıktır. Duygularını ifade etmekte her zaman güçlük çeker. Hele birde karşısındaki Feride ise. 

Feride Öğretmen ( İpek Karapınar)

Feride Hanım Yurdun müdiresidir. Toprağa aşıktır. Öğrencilerini çok sever. Onlara anne şevkati ile yaklaşır. Kızları her durumda zorluklarla karşı çıkmayı öğretir ve hatta gün gelir kızlara evini bile açar. 

Eylül ( Biran Damla Yılmaz)

16 yaşında genç kızdır. Küçükken babasını kaybeder. Annesi ikinci bir eşle evlenir. Bu babada Eylül'ü taciz eder. Anne dayanamaz ve Eylül'ü yetiştirme yurduna verir. 

Songül ( Gökçe Yıldız)

16 yaşında genç kız. Annesi ve babası ayrılmış . Anne yeni bir eşle evlenmiş. Bu baba da Songül'ü  istemez. Anneside onu yetiştirme yurduna verir. 

 

Kader ( Çağla Irmak)

Kader yetimhanede büyüyen 16 yaşında kız. Henüz dünyaya ilk gözünü açtığında bir fırırnın un ambarına bırakılmış. Onu bulanlar ise emniyet aracılığı ile yetiştirme yurduna teslim eder. 

Cemre (Hazar Moran)

Çok zengin bir ailenin kızı idi. Aile iflasa sürüklenince paramparça olur. Cemre kimsesiz kalınca Yetiştirme yurduna bırakılmıştır. 

Meral ( Aleyna Solaker)

Annesinin gayrimeşru çocuğu olduğu için istenmeyen bir bebektir. Çaresiz kalan anne kzıını yetiştirme yurduna bırakır. 

 

Kirgin cicekler Esma
Çok guzel ve uzucu bir bolum olmus
2017-01-30 20:29:10
Burda sacmalamislar Ates
Kemal eylülü Yurttan çıkara biliyor vekaleti aldı diye ama Nazan kızını alamıyor defne istemediği için oysa eylul hiç istemiyor malum kemalin durumu belli taciz var
2017-01-30 19:56:39