Dizi » Kış Güneşi » 11. Bölüm Hatalı Video Bildir
Önceki Part player 1 Sonraki Part
Kış Güneşi poster

Kış Güneşi 11. Bölüm


Tur : Dizi
Kategori : Macera
Bu video
8.094
kez izlendi.
Fragmanı İzle

Kış Güneşi 11. Bölüm İzle

Endemol Shine Türkiye yapımcılığında, Show TV yayıncılığında ekranlara gelen Kış Güneşi, 2016 yılının başında yayın hayatına başladı. Tek sezon süren dizinin 18 bölümü bulunuyor.

Kış Güneşi oyuncu, yönetmen ve senaristleri

Kış Güneşi'nin ana oyuncu kadrosunda Şükrü Özyıldız, Aslı Enver, Şenay Gürler, Hakan Boyav, Mahir Günşiray, Başak Parlak, Nesrin Cavadzade, Onur Öztürk, Hakan Gerçek, Berrak Kuş, Mehmet Esen, Gamze Süner Atayyer rol aldı. Senaryosu Ayça Mutlugil, Alev Toprakoğlu, Erkan Çıplak, Hale Çalap imzası taşıyan Kış Güneşi, Murat Onbul yönetmenliğinde çekildi.

Kış Güneşi konusu

İkiz kardeşler Efe ve Mete'nin kaderi yıllar önce ayrılmıştır. Efe, 7 yaşındayken annesini, babasının ortaklarından Mazhar ile sarmaş dolaş bir halde görür ve hemen ardından ne yapacağını bilemez. Çareyi babasının arabasına saklanmakta bulur. Babası Harun, yola çıktığı sırada oğlununun arabada olduğundan haberdar değildir. Yakup, ortağı olan Harun'u öldürme planları yapmaktadır. Bunun için Kadim'i tutar. Plan Harun ve oğlu Efe arabadayken çoktan devreye girmiştir. Kadim, Harun'u öldürür ancak arabada Efe'nin de olduğunu fark eder. Yakup'u durumdan haberdar etmesinin ardından cinayetin tek tanığı olan Efe'yi öldürmesi yönünde talimat alır. Bu kadarına vicdanı el vermeyen Kadim, Efe'yi kendisine borçlu fakir bir adam olan İsmail ve ailesine verir.

Hikaye tüm bu yaşananlardan 20 yıl sonra başlar. Efe'nin üvey annesi Fatma, Efe'yi bağrına basmıştır. Efe'de Fatma'yı bir üvey anne olarak değil öz annesi olarak görmüştür hep. Ancak içten içe öz ailesinin kim olduğunu merak etmektedir. Kadim ve üvey babası İsmail'in konuşmasına kulak misafiri olmasından sonra her şey açığa çıkacaktır. Efe, Kadim'i sıkıştırır ve geçmişine dair her şeyi eksiksi anlatmasını ister. Kadim, Efe'ye babasını öldürdüğü gerçeği dışındaki her şeyi eksiksiz anlatır. Gerçekleri öğrenen Efe, hemen ikiz kardeşi Mete'yi bulur. İki kardeş özlem giderirken bu kez yolları geri döndürülemez bir şekilde ayrılır. Efe'nin yaşadığını öğrenen Yakup, Efe'yi öldürmesi için peşine adam takmıştır. Yakup'un adamı görevini eksiksiz bir şekilde tamamlar ancak vurduğu kişi Efe değil, Mete'dir. Kadim, büyük bir duygusal yıkım yaşayan Efe'yi ayağa kaldırır. Efe'nin yaşadığından kimsenin haberdar olmaması gerekmektedir. Aksi takdirde Efe'nin de ölmesi an meselesidir. Bu yüzden ikiz kardeşi Mete'nin kimliğine bürünür. Efe, bundan böyle Mete'nin hayatını yaşayacaktır. 

kis gunesi aslinda guzel dizi lale
lutfen bitirmeyin bu dizi iyi gidiyo herkes rolunu hakkini veriyor asli bukadarmi rolunu guzl oynar hellal diziyi calisma ortamini birazdaha harekedlendirin gider bu cok daha
2016-06-01 01:40:09
superr selim
bu dizi cok basarili noolur bitmesin
2016-04-20 01:25:35
Dizi Baris
Umarim güzel bir dizidir. cok merakliyim
2016-02-23 21:30:04