Dizi » Kördüğüm » 27. Bölüm Hatalı Video Bildir
Önceki Part player 1 Sonraki Part
Kördüğüm poster

Kördüğüm 27. Bölüm


Tur : Dizi
Kategori : Macera
Bu video
7.939
kez izlendi.
Fragmanı İzle

Kördüğüm 27. Bölüm İzle

Kördüğüm dizisinin yapımcılığını Endemol Shine Türkiye üstlendi. FOX TV ekranlarından izleyicisine ulaşan dizinin yönetmen koltuğunda Gökçen Usta oturdu. Senaryosunu Yiğit Okan kaleme aldı.

İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin ve Alican Yücesoy'u başrolde izlediğimiz Kördüğüm dizisinin oyuncu kadrosunda Ayda Aksel, Ege Aydan, Tülay Günal, Ferit Aktuğ, Ali Tutal, Sabriye Kara, Gözde Çığacı, Rojda Demirer, Tuğrul Çetiner, Aybars Kartal Özson, Tuncer Salman, Serdar Yeğin, Mehmet Aslantuğ, Teoman Kumbaracıbaşı ve Saadet Işıl Aksoy yer aldı.

KÖRDÜĞÜM DİZİSİ KONUSU

Kördüğüm dizisi İtalya'da başlar. Çocuk doktoru olan Naz, katılacağı konferans için İtalya'ya gelir. Bir iş insanı olan Ali Nejat'ta İtalya'dadır. İkili oldukça zor şartlar altında karşılaşırlar. Ali Nejat'ın yakın arkadaşı Ayhan ciddi bir rahatsızlık geçirir. Olaya müdahale eden isim Naz olur. Naz, ölümle burun buruna gelen Ayhan'ı ölmekten kurtarır. Başta oldukça normal görünen bu karşılaşma zamanla başka bir şeye dönüşecektir. Bu olayın ardından Naz ve Ali Nejat birbirlerinin hayatına girmiştir. Umut ile güzel bir ilişki sürdüren Naz'ın kafası hayatına giren Ali Nejat'tan sonra hayli karışacaktır. Ali Nejat ise Naz ile karşılaşmasından kısa bir süre sonra doğum gününde şok edici bir olaya şahit olur. Eskiden birliktelik yaşadığı Didem, elinde silahıyla doğum gününe katılır ve oğlunun babasının Ali Nejat olduğunu söyleyerek canına kıyar. Bundan böyle kimse için hayat eskisi gibi olmayacaktır.

KÖRDÜĞÜM DİZİSİ KARAKTERLERİ

Ali Nejat Karasu (İbrahim Çelikkol)

Oldukça soğukkanlı bir yapısı vardır. Yüzüne bakarak ne hissettiğini anlamak hiç kolay değildir. Hayatında aşk için yer yoktur. O kendini işine vermiş bir iş insanıdır. Oldukça yakışıklı bir adamdır. Her kadının bir olmak isteyebileceği adamlardan birisidir.

Naz Özer (Belçim Bilgin)

Bir çocuk doktoru olan Naz, işini çok severek yapmaktadır. Öylesine güzeldir ki girdiği her ortamda güzelliğiyle hemen dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra insani yanı da oldukça kuvvetlidir. İnsanlara yardım etmek, onlarla iletişim kurmak iyi hissetmesine neden olmaktadır. Her daim bardağın dolu tarafına bakar ve asla kötü şeyleri aklının ucundan geçirmez.

kördügüm eco
bu diziyide ,iple cekiyordum sevdigim starlar hepburda Ibrahim celikkol ,mehmedali aslantas cok degerverdigim zevkle seyretigim starlar
2016-09-24 03:45:34
kördügüm sen sen
abi kardesin aralarinda ki fark cook olunca cocukluk anilarindan bahs etmeleri biraz tuaf
2016-09-23 00:56:55