Dizi » Küçük Gelin » 3. Bölüm Hatalı Video Bildir
Önceki Part player 1 Sonraki Part
Küçük Gelin poster

Küçük Gelin 3. Bölüm


Tur : Dizi
Kategori : Macera
Bu video
22.293
kez izlendi.

Küçük Gelin 3. Bölüm İzle

Bir çocuk gelinin dramını anlatan Küçük Gelin dizisi 14 yaşında dünyalar güzeli olan akıllı ve zeki bir kız çocuğunun, varlıklı bir aileye berdel edilmesini konu edinir. Çocuk yaşta zorla evliliğe mahkum edilen Zehra'nın yaşamak zorunda olduğu bu hayat bir çocuğun yaşaması gereken şeylere göre çok kötüdür. Bu 14 yaşındaki küçük kız çocuğu gelin olarak aşiret ağasının konağına gitmesiyle birlikte yanında bir sürü şeyi beraberinde getirmiştir. Bu zamana kadar açığa çıkmayan birçok sır birer birer ortaya çıkmaya başlayacaktır.

Konağa getirilen Zehra'nın okula gelmeyişi sebebiyle onu merak eden öğretmeni Melek, olan biteni öğrenmeye çalışır. Abisinin kaçırdığı sevgilisi Berfin'in yerine kan dökülmemesi için berdel verilmesiyle okuldan alındığını öğrenen Melek öğretmen adeta çılgına dönmüştür. Geleceğinin çok parlak olduğunu düşündüğü, okuma hayalleriyle yanıp tutuşan çalışkan öğrencisini, yaşamaya tabii tutulduğu bu hayattan kurtarmak için her şeyi göze almıştır. Bunun için cesur bir delikanlı olan Azad'ın, ailesini bile karşısına alarak ona yardım etmesiyle işe koyulurlar. Koskoca aşiret reisinin karşısında yer almak hiç de kolay olmayacaktır.

Samanyolu TV tarafından seyirciye sunulan Küçük Gelin dizisi Ser yapım şirketi imzası taşımaktadır. Adem Tan'ın yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Naci Çelik Bersoy oturmaktadır. Erkan Çıplak, Hale Çalap, Ayça Mutlugil, Tuba Altınışık Bilir ve Alev Toprakoğlu tarafından kaleme alınan dizi dram türündedir. Başrollerini Çağla Şimşek, Arda Esen, Bengi Öztürk Orhan ve Ufuk Şen'in paylaştığı dizide Ali Çakalgöz, Arzu Yanardağ, Ece Okay, Melda Arat, Devrim Atmaca, Melissa Yıldırımer, Gökhan Şahin ve  Sema Aybars gibi birbirinden başarılı oyuncular yer almaktadır. Toplamda 3 sezon ve 92 bölüm yayınlanmış olup final bölümü ile ekranlara veda etmiştir.

Küçük Gelin Dizisinin Karakterleri

Zehra (Çağla Şimşek): Zehra 14 yaşında ortokul  2.sınıfta okuyan gelecekte yazar olmayı planlayan  güzel ve akıllı bir kızdır. Abisinin yaptığı hataya karşılık berdel edilmiş, kendisinden yaşça büyük ve varlıklı bir aşiret ağasıyla evlenmek durumunda kalmıştır. 

Azad (Orhan Şimşek): Köyün delikanlılarındanolan Azad Melek Öğretmenin en büyük destekçisi olmuştur.

Melek Öğretmen (Gözde Mükavelet): Zehranın okuduğu okuldaki köy öğretmenidir.

Gülcan Gülcan
Kaç zamandır (yıllardır) tek bu Sayfadan Dizilerimi Sinemafilmlerimi takip ediyorum bu sayfa gibisi yok!! Süpersiniz!!
2019-02-19 18:27:26
Soz dizisi RS
admin bi kac haftadir SOZ dizisini goremiyom sitede. lutfen ekleyebilirmisin?
2019-02-12 02:24:03
cok komik Adı
cukurda gencler catidan catiya kosuyorlar ellerinde biseler vs cook komik bu nasil cocukca seneryo
2019-02-05 11:22:01
Bybestt Bülocan
Slm bu hizmete şapka cikartiyorum brawo
2019-02-01 01:19:06
Diziizle team e Ibrahim
Emeynize saglik ugrastiyniz icin ne guzel iZliyoz beklemeye hic tahamulum yok.(:
2019-01-05 00:09:27
Filmler diziler ve çocuklar Sahin
Merhaba arkadaşlar ben de bu sayfanın daimi müşterisiyim diyebilirim.haftada üç tane takip ettiğim dizim var.bazen filmlere de bakıyorum.kaliteli bir site, o yüzden çok teşekkür ederim.ben de hem bir öğretmen hem bir anne olarak dizilerin yanı sıra çocuklarımıza daha fazla vakit ayırmak ve daha çok ilgi göstermek taraftarıyım. Onlarla kaliteli eğlenceli ve eğitici vakit geçirelim
2018-03-06 23:02:47
Site yönetemine ( Fi Ci ) Zehra
Cok tesekkür ederim bekliyorum her hafta heyecanla. Bir sorum olucak acaba Ayla sinema filmi acaba sitenizde yayinlanicakmi.
2018-02-24 21:38:13
harikasiniz serdar
bu siteyi cok begeniyorum butun dizileri kesintisiz izliyorum
2017-12-07 20:54:37
tesekkür irfan
harika bir site isime cok yariyor tesekkürler
2017-06-07 10:56:25
özet sevgi
filmlerin altina yaptiginiz aciklamalar. filmleri anlatmaniz gercekten cok kötü.
2017-04-18 09:00:31