Dizi » Medcezir » 54. Bölüm Hatalı Video Bildir
Önceki Part player 1 Sonraki Part
Medcezir poster

Medcezir 54. Bölüm


Tur : Dizi
Kategori : Macera
Bu video
79.645
kez izlendi.

Medcezir 54. Bölüm İzle

ABD'nin FOX kanalında yayınlanmış The O.C. dizisinin uyarlaması olan Medcezir dizisinin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Taner Ölmez, Barış Falay, Mine Tugay, Hazar Ergüçlü ve Şebnem Dönmez yer aldı. Ay Yapım imzası taşıyan dizi 2013 yılında Star Tv ekranlarında başladı ve 77 bölüm yayınlanmasının ardından 2015 yılında sona erdi.

Medcezir dizisi konusu

Gecekondu mahallesi Tozludere'de ağabeyi Kenan, annesi Nevin ve üvey babası Hasan birlikte yaşayan Yaman, zeki ve sorumluluk sahibi bir gençtir. Yaşadığı bölgedeki fakirlik ve suç oranlarını göz önünde bulundurunca böyle bir cevher bile yolunu kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalabilir. Çok geçmeden Kenan, Yaman'ın başını derde sokar. Yaman ile birlikteyken Kenan'ın gözüne lüks bir araba ilişir ve kaşla göz arasında çalar. Bunu beklemeyen Yaman afallar ancak Kenan'a ayak uydurmaktan başka çaresi yoktur. Bu işin sonu karakolda biter. Yaman'ın imdadına avukat Selim Serez koşar. Yaman geçmişte hiçbir suça karışmadığından Selim'in çabasıyla kolayca salıverilir. Kenan ise kabarık sabıka kaydı nedeniyle hapsi boylar. Bu olayın ardından üvey babası Hasan ile kavga eden Yaman, evi terk eder. Yaman'ın yaşadığı Tozludere'ye benzer bir yerden çıkıp başarılı bir avukat olan Selim, Yaman'da kendi gençliğini gördüğünden yardım etmekten kendini alamaz. Ona yanlarında yaşamayı ve bir işi içeren bir teklif yapar. Teklifi kabul eden Yaman için yeni bir hayat başlar.

Selim, eşi Ender ve oğlu Mert ile birlikte cemiyet hayatının kalbinin attığı Altınkoy'da yaşamaktadır. Ender, başta Yaman'ın yanlarına yerleşmesine sıcak bakmaz ancak kısa sürede kendini aileye kabul ettirir ve neredeyse ailenin bir üyesine dönüşür. Yaman'ın Serez ailesinin yanına yerleşmesiyle Altınkoy'daki herkesin hayatından büyük değişimler meydana gelecektir. Geldiği gibi Mert ve Mira ile hemen yakınlaşmaya başlayan Yaman, Mert ile büyük bir dostluğun temellerini atarken Mira ile tutkulu bir aşka yelken açar. Burada birçok dost edindiği gibi geldiği yer nedeniyle birçok kişi Yaman'a karşı önyargılı bir tavır içinde olacaktır.

Medcezir dizisi karakterler

Yaman Koper: Tozludere'de yaşamaktadır. Çekimser bir kişiliğe olsa da zaman zaman sinirlerine hakim olmakta zorlanır. Çok iyi yerlere gelebilecekken Tozludere onu içine çekmek için büyük uğraş verir. Onu Tozludere'den çekip çıkaran Selim Serez olur. Hayatından yeni ve tertemiz bir sayfa açılır. Altınkoy'da yaşamaya başlar. Yaman'ın can dostu Mert, hayatının aşkı Mira'dır.

Mira Beylice: Mira, Serez ailesinin hemen yanında ailesiyle yaşmaktadır. Duygusal ve kırılgan bir yapıya sahip olan Mira, çok güzel bir görünüşe sahip olmasının yanı sıra oldukça güzel bir ses sahip. Piyano çalmakta da oldukça başarı. Yaman'ı görmesiyle ona karşı bazı hisler beslemeye başlar. İhaneti tatmasıyla kendini Yaman'a doğru çekilirken bulacak.

Mert Asım Serez: Mert, asosyal ve delidolu bir gençtir. Sosyal yönü zayıf, genel kültürü kuvvetli. Eylül'e deli gibi aşık ama kendinde ona açılacak cesareti bulamıyor. Eylül adını verdiği yelkeniyle deniz açılmayı seviyor. Yaman, Mert'in sosyalleşmesi, yapmaktan korktuğu ya da kendini çektiği konularda somut adım atması için büyük destek sağlar.

Selim Serez: Yaman gibi fakir ve suç oranının yüksek olduğu bir yerde büyüyüp başarılı bir avukat olmuştur. Gençliğinde cemiyet hayatının en önde gelen isimlerinden Asım Kaya'nın kızı Ender aşık olmuş ve onunla evlenmiştir. Selim, haksızlığa asla tahammül edemez.

Ender Serez: Mimar olan Ender, Babasının itirazlarına rağmen içindeki sese güvenmiş ve genç yaşta Selim ile evlenmiştir. Başta Yaman'ın yanlarında yaşamasına karşı çıksa da zamanla duruma alışmıştır.

Eylül Buluter: Mira'nın en yakın arkadaşı olan Eylül'ün başlarda oldukça burnu havada olsa da zamanla daha sıcakkanlı birine dönüşür. Kendisine aşık olan Mert'e karşı bazı hisler beslediğini fark eder.

Devamını Göster
Kadir dui Lara Lara
Benzin temizlior yaglari 1dakikada
2019-09-08 04:44:28
Gülcan Gülcan
Kaç zamandır (yıllardır) tek bu Sayfadan Dizilerimi Sinemafilmlerimi takip ediyorum bu sayfa gibisi yok!! Süpersiniz!!
2019-02-19 18:27:26
Soz dizisi RS
admin bi kac haftadir SOZ dizisini goremiyom sitede. lutfen ekleyebilirmisin?
2019-02-12 02:24:03
cok komik Adı
cukurda gencler catidan catiya kosuyorlar ellerinde biseler vs cook komik bu nasil cocukca seneryo
2019-02-05 11:22:01
Bybestt Bülocan
Slm bu hizmete şapka cikartiyorum brawo
2019-02-01 01:19:06
Diziizle team e Ibrahim
Emeynize saglik ugrastiyniz icin ne guzel iZliyoz beklemeye hic tahamulum yok.(:
2019-01-05 00:09:27
Filmler diziler ve çocuklar Sahin
Merhaba arkadaşlar ben de bu sayfanın daimi müşterisiyim diyebilirim.haftada üç tane takip ettiğim dizim var.bazen filmlere de bakıyorum.kaliteli bir site, o yüzden çok teşekkür ederim.ben de hem bir öğretmen hem bir anne olarak dizilerin yanı sıra çocuklarımıza daha fazla vakit ayırmak ve daha çok ilgi göstermek taraftarıyım. Onlarla kaliteli eğlenceli ve eğitici vakit geçirelim
2018-03-06 23:02:47
Site yönetemine ( Fi Ci ) Zehra
Cok tesekkür ederim bekliyorum her hafta heyecanla. Bir sorum olucak acaba Ayla sinema filmi acaba sitenizde yayinlanicakmi.
2018-02-24 21:38:13
harikasiniz serdar
bu siteyi cok begeniyorum butun dizileri kesintisiz izliyorum
2017-12-07 20:54:37
tesekkür irfan
harika bir site isime cok yariyor tesekkürler
2017-06-07 10:56:25
country:US