Sinema » Muhteşem Kadın Hatalı Video Bildir
Önceki Part player 1 Sonraki Part
Muhteşem Kadın poster

Muhteşem Kadın

Tur : Sinema
Kategori : Duygusal

Fragmanı Yok
Bu video
4.981
kez izlendi.
0.00
yıldızyıldızyıldızyıldızyıldızyıldızyıldızyıldızyıldızyıldız
kişi puan verdi.

Muhteşem Kadın Özeti


Muhteşem Kadın film konusu, Marina Vidal (Daniela Vega), bir gece kulübünde garsonluk yapan, aynı zamanda aynı yerde şarkıcılık yapan bir transseksüel kadındır. Kendisinden 22 yaş büyük sevgilisi Orlando'nun (Francisco Reyes) ölümünden sonra yıkılır ve veda ettiği büyük aşkının ardından kendisiyle yüzleşmek zorunda kalır. Marina, hem bir başına kalmışlığın ağırlığı hem de kendisini dışlayan ve hırpalayan bir toplumla mücadele etmek zorunda kalacaktır.
Ziyaretçi Yorumları - Yorum Yap - Tüm Yorumlar - Video Yorumları

ttekes >> İzlenebilir Hikayeyi anlatışı ve hikayenin kendisi açısından söyleyecek yeni bir sözü olmayan vasat film aslında tabii ki trans bir kadın olarak yaşamanın zorlukları epey fazla hele hele sizden 22 yaş büyük iş adamı bir sevgiliniz varsa insanlar sizi kendi mevziilerine sızmış, yok edilmesi gereken düşman birliği olarak görür. siz onlar için artık kanlı canlı, duyguları olan bir insan evladı değilsinizdir. marina'nın hikayesinde de film boyunca marina ve orlando'nun ilişkisinin samimiyetine inanamamış bir çok seyirci bulmak mümkündür bence. bu sebeple orlando'nun ölümüne kadar olan kısım daha uzun tutulsa, belki nasıl tanıştıklarını vs. de görebilsek filmin 2. yarısında anlatmak istediği daha çarpıcı bir hale gelebilirdi. başrol oyuncusu daniela vegaise belli ki çok güçlü ve yavaş yavaş bu sektörde yükselen bir kadın ama bu film için oyunculuğunun çok güçlü olduğunu söyleyemem. sonuç olarak sinema izleyenleri harekete geçirmeli ancak bunu insanların sinemanın büyüsüne kapılmasını sağlayacak şekilde yapmalı. Bu film ise ödül seven konularla, hikayeyi heyecanla izlemeyi sağlayacak bir hareket olmadan çekilen ve eğer ''festival filmi'' işte ağır aksak bir şekilde ilerliyor Yorum Tarihi : 2018-05-31 14:45:50)

Outlaw King
1349 kez izlendi.
Daha
1507 kez izlendi.
Kar
5903 kez izlendi.
canlı tv star tv izle tv 8 izle kanal 7 izle flash tv izle tlc izle atv izle show tv izle halk tv izle cnn turk izle haber turk izle