Dizi » Payitaht Abdülhamid » 88. Bölüm Hatalı Video Bildir
Önceki Part player 1 player 2 Sonraki Part
Payitaht Abdülhamid poster

Payitaht Abdülhamid 88. Bölüm


Tur : Dizi
Kategori : Macera
Bu video
2.597
kez izlendi.
Fragmanı İzle

Payitaht Abdülhamid 88. Bölüm İzle

Es Film'in üstlendiği Payitaht: Abdülhamid dizisi, Sultan Abdülhamid'in dönemini anlatmaktadır. Yönetmen koltuğunda Serdar Akar'ın yer aldığı Payitaht: Abdülhamid dizisi ilk olarak 2017 yılında ekranlara gelmeye başlamıştır. Yapımcılığını ise Yusuf Esenkal ve Serdar Öğreticinin üstlendiği projenin senaryosunda Osman Bodur ve Uğur Uzunok yer almakta. Çekimlerinin Kocaeli'nde gerçekleştirildiği Payitaht: Abdülhamid dizisi Trt 1 ekranlarında yayınlanmıştır. Tarihi-Kurgu türünde olan Payitaht: Abdülhamid dizisinde birbirinden başarılı isimler yer almaktadır.

Osmanlı İmparatorluğu'nun topraklarını koruma pahasına yaşanan mücadelenin hikayesi.. Osmanlı topraklarını tam oalrak 33 yıl boyunca korumaya çalışan Payitaht Abdülhamid. Payitaht: Abdülhamid dizisi, Sultan Abdülhamid'in dönemini ele almaktadır. Jön Türkler'in öncülüğünde Avrupa devletleri ile mücadeleye giren Abdülhamid, devletini korumak için elinden geleni yapmaktadır. Özellikle Filistin topraklarına karşı savunmaya geçen Sultan Abdülhamid'in hikayesi.

Başrollerinde Bülent İnal'ın yer aldığı Trt 1 ekrnlarının başarılı dizisi Payitaht: Abdülhamid oyuncu kadrosunda, Özlem Conker, Gürkan Uygun, Selen Öztürk, Can Sipahi, Akın Akınözü, Ezgi Eyüpoğlu, Hakan Boyav, Saygın Soysal, Umut Kurt, Bahadır Yenişehirlioğlu, Barkan Şal, Gözde Kaya, İbrahim Kendirci, Kaan Turgut ve Ali Nuri Türkoğlu gibi oldukça başarılı isimler yer almaktadır.

Payitaht: Abdülhamid dizisi karakterleri

II. Abdülhamid (Bülent İnal); Abdülmecid'in oğlu Sultan Abdülhamid. küçük yaşta annesiz kalmıştır. Saray içerisindeki tutumlu davranışı oldukça dikkat çekmektedir.

Bidar Kadınefendi (Özlem Conker); II. Abdülhamid'in eşi. Saray içerisinde tüm düzeni sağlayan sözü er kişidir. Eğitimli olmasının yanı sıra oldukça kendinden emin bir kişidir.

Seniha Sultan (Selen Öztürk); II. Abdülhamid'in kız kardeşi. Kıvrak zekasıyla tüm işlerini halleden Seniha Sultan, Osmanlı Hanedanı'nın devamını en çok takip edenlerden birisidir.

Theodar Herzl (Saygın Soysal); Budapeşte'de gözlerini açan Theodar Herzl, Yahudi devletine en çok bağlı kişilerden birisidir.

Mahmut Paşa (Hakan Boyav); Osmanlı Paşası Mahmut Paşa, hırslarına yenik düşen bir kişiliktir. Sultan Abdülhamid'e uygulanan bir darbede Mahmut Paşa'nın da adı geçmektedir.

Şehzade Abdülkadir (Can Sipahi); Sultan Abdülhamid'in oğlu.

Naime Sultan (Duygu Gürcan); Sultan Abdülhamid'in Bidar Kadın'dan olan kızı.

Prens Sabahaddin (Kaan Turgut); Mahmut Paşa'nın oğlu.

Devamını Göster
LÜTFEN UYANIN CANER
Sevgili dostlar Hadime deyil ama yinede içimden geçeni yazmak istiyorum Bu dizinin oynamasi çok güzel bir uyaniş Atamiz Abdulhamid Han Hz ne kadar mücadele veriyor görüyoruz Ayni oyun şimdide oynaniyor Kani beş kuruş etmiyecek Ermeni soylu Kiliçtaroğlu Rum asilli Ekrem Imamoğlu denen bu mahluklar vallahi hem billahi Ülkemizde islami yok etmeye gelmişler Rabbim büyük inşallah bu firsati onlara vermez Unutmadan yazayim Ekrem Imamoğlu asil soy ismi Tayan Gizlenmek müslüman kitleyide kendine çekmek için bu soy ismi kullaniyor ALLAH CC rizasi için uyanin Bunlar bu ülkeyi 1 senede Israil Amerika ve Yunana teslim ederler Bu filmden ibret alamiyorsak seyir etmeyelim Bu bir uyaniş belgeseli Saygilar Allaha cc emanet olun
2019-09-24 13:24:44
harıka bır dızı osman
malesesef dun neyse bu gunde aynı avrupa yalakaları ulkemızı batırmak ıcın cabalıyor senın benım paramla hemde ne acı bır sey yapamıyoruz
2019-05-18 02:35:40
Mazbata ??????????
Mazbatayi aldi göreve basladi türkiye baskani gürçü lazi istanbul baskani rum lazi kimse kalkip da bana milliyetçilikten basetmesin allahin gazabi yakindir
2019-04-25 00:08:45
Abdülhamit Yavuz
Bir filmi bukadar konusundan çikarmak filmin kalitesini bozuyor.hanedan ailesi bukadar hata üstüne yapma sansi olamaz.abdülhamit yüceltirken aile bukadar aptal muamelesi fazla oluyor.
2019-01-05 06:56:46
süper film cok sahane murooo
süper filmmmm hemde cok güzel film
2018-12-21 23:18:19
Abdulhamid Aynur
I z lə diyim en gözəl dizi ...Azərbaycandan sevgilərinə. .
2017-03-31 23:21:48
biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiz beeeee
süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
2017-02-24 23:03:01