Dizi » Tek Yürek » 20. Bölüm Hatalı Video Bildir
Önceki Part
Sonraki Part
Önceki Part player 1 player 2 Sonraki Part
Tek Yürek poster

Tek Yürek 20. Bölüm


Tur : Dizi
Kategori : Macera
Bu video
1.440
kez izlendi.
Fragmanı İzle

Tek Yürek 20. Bölüm İzle

Trt 1 ekranlarının dizisi Tek Yürek, Halit'in çocukları ile birlikte verdiği yaşam mücadelesini anlatmaktadır. Başrollerinde birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı Tek Yürek dizisinin yönetmen koltuğunda ilk üç bölümde Mehmet Ada Öztekin yer alırken daha sonra Nezahat Çoşkun olacaktır. Senaryosunda Meriç Demiray, Banu Tezcan ve Elif Asılkefeli'nin yer aldığı Tek Yürek dizisi ilk olarak 07 Şubat 2019'da Trt 1 ekranlarında seyircisi ile buluştu. Tek Yürek dizisi, daha önce dizinin ismini Sıfır Noktası olarak kararlaştırmış ancak daha sonra yeni ismine karar verilmiştir.

Halit, Kanada'da eşini kaybettikten sonra çocukları ile bir başına kalmış bir babadır. İşine son verildikten sonra İstanbul'a dönmeye karar veren Halit, orada babasından kalan evinde yaşamaya başlar. Belediye başkanı sayesinde yenibir iş bulan Halit, yaşadığı tüm zorluklara rağmen hiç bir zaman pes etmemiştir. Buz hokeyi işleterek geçimini sağlayan Halit, gençlerinde bu fırsattan yararlanmasına yardımcı olur. Burada bir grup genç vardır ve bu grupta her türlü zorluğun altından birlikte kalkarlar.

Başrollerinde Hilmicem İntepe'nin ye adlığı Trt 1 ekranlarının başarılı dizisi Tek Yürek kadrosunda, Tayanç Ayaydın, Anıl Tetik, Tugay Bahşi, Kaan Altay Köprülü ve Atakan Yılmaz gibi oldukça başarılı isimler yer almaktadır.

Tek Yürek dizisi Karakterleri

Halit (Tayanç Ayaydın); Eşini kaybettikten sonra çocukları ile birlikte yapayalnız kalan Halit, Türkiye'ye dönmeye karar verir. İstanbul'da babasından kalan evde yaşamaya başlayan Halit, ikinci bir şans elde eder. Buz hokeyi antrenörlüğü yapmaya başlayan Halit, mahallede ki gençleri toplayarak bir takım oluşturur. Bu 6 gence sadece buz hokeyini değil yaşamın önemli değerlerini anlatır.

Yiğit Saruhan (Hilmi Cem İntepe); yetim olarak büyümüş olan Yiğit, kardeşine babalık yapmış bir abidir. Zor şartlar altında yaşamını sürdürmeye çalışan Yiğit için ailesi arkadaşlarıdır. Okuldan mezun olduktan sonra buz hokeyine başlar ve başarılı bir sporcu olarak hayatına devam eder.

Yusuf Zengin (Anıl Tetik); Mahallede bulunan gençlerden birisi. Buz hokeyi takımında sıkıntı çıktığında çözüm bulan kişi hep Yusuf olur.

Umut Kara (Arda Anarat); İyi niyetli bir genç. Bir takım davranışları Umut'un ne kadar özel bir çocuk olduğunu gösterir.

Devamını Göster
tek yürek mehmet
ya siz manyakmisiniz nasil olurda böyle bir dizi yaparsiniz benim yerime ise sizmi gideceksiniz süper bir dizi helal olsu ne mutlu türküm diyene
2019-07-12 01:32:20
tek yürek mehmet
ya siz manyakmisiniz nasil olurda böyle bir dizi yaparsiniz benim yerime ise sizmi gideceksiniz süper bir dizi helal olsu ne mutlu türküm diyene
2019-07-12 01:32:20