Dizi » Yasak Elma » 49. Bölüm Hatalı Video Bildir
Önceki Part player 1 player 2 Sonraki Part
Yasak Elma poster

Yasak Elma 49. Bölüm


Tur : Dizi
Kategori : Macera
Bu video
3.179
kez izlendi.
Fragmanı İzle

Yasak Elma 49. Bölüm İzle

Fox Tv ekranlarının başarılı dizisi Yasak Elma, Zeynep ile Yıldız kardeşlerin hayat hikayesini anlatmakta. MEDYAPIM'ın üstlendiği Yasak Elma dizisinin senaryosunda Melis Civelek ve Zeynep Soyata yer almaktadır. Yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt'un yer aldığı Yasak Elma dizisinde birbirinden başarılı isimler bulunmaktadır. Yapımcılığını ise Fatih Aksoy'un üstlendiği proje ilk olarak 2018 yılında ekranlara gelmiştir.  Her Pazartesi günü yenibölümleriyle ekranlarda olmaya devam eden sevilen dizi Yasak Elma, Fox Tv ekranlarının en seçkin projeleri arasında yer almakta.

İki kız kardeş Zeynep ve Yıldız...Yıldız, bir gün varlıklı işadamı Ender Argun ile tanışır. Ogünden sonra hayatı değişen Yıldız, hayatının teklifini Ender Argun'dan alacaktır. Zeynep ise, çalıştığı şirkette iş ortakları değişmektedir. Şirketi satın alan Alihan Taşdemir, oldukça zengindir. Yıldız ise vereceği önemli karar ile hem kendisinin hem de kardeşi Zeynep'in hayatını değiştirecektir.

Başrollerinde Şevval Sam ve Talat Bulut'un yer aldığı Fox Tv ekranlarının projesi Yasak Elma'da, Onu Tuna, Eda Ece, Sevda Erginci, Şafak Pekdemir, Barış Aytaç, İrem Kahyaoğlu, Kıvanç Kasabalı, Nilgün Türksever, Sinan Eroğlu, İlber Kaboğlu gibi başarılı isimler yer almaktadır.

Yasak Elma Dizisi Karakterleri

Halit Argun (Talat Bulut); Ünlü iş adamı Halit Argun, oldukça çapkın bir kişiliğe sahiptir. Kadınlara olan düşkünlüğünü her fırsatta gösteren, ilgi görmeyi seven birisidir. Çapkın olduğu kadar da çalışkan bir yapısı vardır.

Ender Argun (Şevval Sam); Sosyetenin tanınan isimlerinden Ender Argun, Halit Argun'un sekreteri olarak işe girmiştir. Kısa sürede Halit Argun ile yakınlaşan Ender, hamile kaldığını öğrenir. Yıllardır istediği zengin bir yaşamı elde ettiğini düşünen Halit Argun, hayallerinibirbir yaşayacağını ummaktadır.

Alihan Taşdemir (Onu Tuna); Ünlü işadamı Alihan Taşdemir, etrafındakilere karşı sert bir görünümü vardır. Aynı tutumunu iş hayatında da gösteren Alihan Taşdemir, kadınlar tarafından hep ilgiyle karşılanır.

Yıldız Yılmaz (Eda Ece); Zengin bir eş arayışı içinde olan Yıldız, aradığını Halit'te bulduğunu düşünür.

Zeynep Yılmaz (Sevda Erginci); Yıldız'ın küçük kzı kardeşi. Aklı ve dürüstlüğü ile ideal bir genç kızdır. Ablasının aksine doğallıktan yanadır.

Devamını Göster
Sankisisboynulatmadinizonamidakildinizolen Amet. Bayous
Yok Herkes boynuzlu olen bunami dakildin senalemin namuslusu
2019-04-23 02:20:37
Filmin b..kunu cikarsiniz San tahant
Alihanla yatakta iyaniyorlar. Neydi bu şimdi? En yakin arkadasi sahit eve baygin geldi. O haldeki adam bir halt yemez. Uyur. Ayrica bosey olmus olsa bile bu o kadindan ve o kadinin nasil bisey oldugunu herkez biliyor zaten.
2019-02-19 00:33:15
761810isuf Amide
Çok sevimsiz bu Ender bozuntusu ! Tüm diziy maffedyo,lütfen..istemyom dizide bu kadını,
2019-02-06 20:46:47
761810isuf Amide
Bu Enderi kaldırın diziden lütfen...saygılarrr.....
2018-12-20 00:35:46
Caner Gul
Su Caner cok bayiliyorum yaa .. toplantida alihani destekliyo guya .. super dizi
2018-11-21 01:02:40
yasak elma eco
halit bey kenndisi takip ederek ender hanimin ihanetini aciga cikardi simdi senarist enderi temizleme cabalarinda basarili olmaya calistiri yor bu sacma senaristin zayif bir kalemi halit enderin nekadar entirikaci oldugunu biliyor ve bun lari yutuyor yine senariste sifir puan gelelim yapmacikli riyaker kisilikler Samimi olmayan baba aile toplum iliskilericok sikici sadece para,kiyafetler yani zengin toplum hep boylemi bukadarmi dejenereyiz ama saval sam cok basarili tebrikler diger oyuncularda senariste sifir
2018-10-06 00:54:35
yasak elma inci krah
yok artik adami boynuzluyacak oda onu tekrareve Kabul edecek hic bir piskolojik sorunda bu konuolmaz senaristler pek yavan. birde ENder Hanim kendi entirikasina oglunu ne hale getiriyor ikincisi halitbeyde karisini tuzagina düsüyor seneryolarde sacmalama arifesindemiyiz,destekli atin bari izleyiciyi iyice kücümsüyorsuuz
2018-05-23 23:03:43
Yasak elma Samira
super dizi Elihanla Zeynebi coox beyenirem islerinizde basarlar
2018-05-01 10:35:16
country:US