Dizi » Zengin Kız Fakir Oğlan » 63. Bölüm Hatalı Video Bildir
Önceki Part player 1 Sonraki Part
Zengin Kız Fakir Oğlan poster

Zengin Kız Fakir Oğlan 63. Bölüm


Tur : Dizi
Kategori : Macera
Bu video
6.802
kez izlendi.

Zengin Kız Fakir Oğlan 63. Bölüm İzle

Mint Prodüksyon'ın yapımında yer aldığı Zengin Kız Fakir Oğlan dizisi 2012 yılında TRT 1'de yayınlanmaya başladı. TRT 1 ekranlarında 3 sezon devam eden dizi sonrasında FOX TV'ye geçti ve 2015 yılında sona erdi. Dizinin oyuncu kadrosunu Ufuk Özkan, Hüseyin Avni Danyal, Ayda Aksel, Ecem Özkaya Üstündağ, Mahir İpek, Gözde Okur, Kemal Kuruçay ve Şeyla Halis gibi isimler oluşturdu.

Zengin Kız Fakir Oğlan dizisi konusu

Şanssız ve sakar mı sakar bir adam olan Nurhan, bankacılık yapmaktadır. Hayatında yolunda giden tek şey aşktır. Nurhan ve Biricik birbirini çok sevmektedir. Evlenmek isteyen ikilinin büyük bir engeli aşması gerekmektedir. Bu engel Biricik'in babası Kemal Bey'dir. Nurhan'dan hoşlanmaz ve kızıyla evlenmesine karşı çıkar. Trabzonlu bir müteahit olan Kemal Bey, büyük bir şirketin başındadır. Kızı Biricik ve Mahir'in birlikteliğini sonlandırmak adına damadı Sarp'ı görevlendirir. Sarp, oldukça parlak ve bilgili bir damat gibi görünür ancak hiç de iyi niyetli değildir. Kemal Bey'in gözüne girmek için olmadığı bir adam gibi davranır. Gelecekte şirketin başına geçmenin hayallerini kuran Sarp, Nurhan'ı potansiyel bir rakip olarak göreceğinden ondan nefret eder. Nurhan, kendini Kemal Bey'e ispat edebilmek için büyük bir çaba sarf edecektir. Tabi Sarp, Nurhan'ın bu çabalarını sabote etmek için elinden geleni ardına koymaz.

Zengin Kız Fakir Oğlan dizisi karakterleri

Nurhan (Ufuk Özkan): Bankacılık yapan Nurhan, Biricik'e aşık olur. Oldukça sakar kişiliğiyle dikkat çekiyor. Çok iyi niyetli bir insan olmasına karşın Biricik'in babası Kemal Bey kendisinden hiç hoşlanmaz. Biricik ile evlenmek için Kemal Bey'i ikna etmek zorundadır.

Kemal (Hüseyin Avni Danyal): Kemal Bey, Trabzonlu bir müteahittir. İnatçı kişiliği Karadenizli olmasından gelir. Büyük bir şirketin başındadır. Kızının Nurhan ile evlenmesine karşı çıkmaktadır.

Serpil (Ayda Aksel): Kemal Bey'in eşi, Biricik'in annesidir. Sessiz, sakin bir kadındır ve her daim bardağın dolu tarafından bakar. Eşinin aksine Nurhan'ı çok sevmektedir.

Biricik (Ecek Özkaya): Biricik, zengin bir ailenin içinde büyümüştür. Gün gelir Nurhan'a aşık olur ve evlenmeye karar verir. Tabi babası bunu duyunca köpürür.

Sarp (Mahir İpek): Üçkağıtçı ve sahtekar bir adam olan Sarp, babasının şirketini batırdıktan sonra gözünü Kemal Bey'in şirketine diker. Aileye gelen yeni damadı tehdit olarak gördüğünden Nurhan'dan haz etmez.

Devamını Göster
Kadir dui Lara Lara
Benzin temizlior yaglari 1dakikada
2019-09-08 04:44:28
Gülcan Gülcan
Kaç zamandır (yıllardır) tek bu Sayfadan Dizilerimi Sinemafilmlerimi takip ediyorum bu sayfa gibisi yok!! Süpersiniz!!
2019-02-19 18:27:26
Soz dizisi RS
admin bi kac haftadir SOZ dizisini goremiyom sitede. lutfen ekleyebilirmisin?
2019-02-12 02:24:03
cok komik Adı
cukurda gencler catidan catiya kosuyorlar ellerinde biseler vs cook komik bu nasil cocukca seneryo
2019-02-05 11:22:01
Bybestt Bülocan
Slm bu hizmete şapka cikartiyorum brawo
2019-02-01 01:19:06
Diziizle team e Ibrahim
Emeynize saglik ugrastiyniz icin ne guzel iZliyoz beklemeye hic tahamulum yok.(:
2019-01-05 00:09:27
Filmler diziler ve çocuklar Sahin
Merhaba arkadaşlar ben de bu sayfanın daimi müşterisiyim diyebilirim.haftada üç tane takip ettiğim dizim var.bazen filmlere de bakıyorum.kaliteli bir site, o yüzden çok teşekkür ederim.ben de hem bir öğretmen hem bir anne olarak dizilerin yanı sıra çocuklarımıza daha fazla vakit ayırmak ve daha çok ilgi göstermek taraftarıyım. Onlarla kaliteli eğlenceli ve eğitici vakit geçirelim
2018-03-06 23:02:47
Site yönetemine ( Fi Ci ) Zehra
Cok tesekkür ederim bekliyorum her hafta heyecanla. Bir sorum olucak acaba Ayla sinema filmi acaba sitenizde yayinlanicakmi.
2018-02-24 21:38:13
harikasiniz serdar
bu siteyi cok begeniyorum butun dizileri kesintisiz izliyorum
2017-12-07 20:54:37
tesekkür irfan
harika bir site isime cok yariyor tesekkürler
2017-06-07 10:56:25